Deniz Baykal GATA'dan nakledildi!

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi görmekte olan Deniz Baykal, 16 Mayıs tarihinde Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesine nakledildi.

Deniz Baykal GATA'dan nakledildi!
Deniz Baykal GATA'dan nakledildi!
GİRİŞ 16.05.2018 17:26 GÜNCELLEME 16.05.2018 17:26
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Sağlık Bakanlığı, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi görmekte olan Deniz Baykal'ın 16 Mayıs tarihinde Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesine nakledildiğini açıkladı.

Bakanlıktan CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın sağlık durumuna ilişkin yapılan açıklamada, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi görmekte olan Baykal'ın 16 Mayıs tarihinde Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesine nakledildiği belirtildi. Açıklamada, "Bundan sonraki tedavisi ile ilgili olarak Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesinde uzman hekimler tarafından ilk muayenesi yapılan Baykal için detaylı fizik tedavi ve rehabilitasyon programı planlanmıştır. İzlenecek tıbbi süreç ve alınan güvenlik tedbirleri hakkında hasta yakınları bilgilendirilmiştir. Sayın Baykal’ın genel sağlık durumu iyidir" denildi.  

 

 

KAYNAK: İHA
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • sarı 2 yıl önce Şikayet Et
    meclise mi dediniz?
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Muhammed Ali hakkında Başkan Erdoğan'ın 4 yıl önceki sözleri hala hafızalarda!
Heyecanlandıran gelişmeyi Bakan Koca duyurdu! (3 Haziran 2020 Günün Önemli Gelişmeleri)