Hz. Peygamber'e ukalalık yapan FETÖ'cü!

Uydurma rüyalarla birbirini kandıran FETÖ'cüler, artık bunlara itibar edilmediğini görünce bu kez, Peygamberimiz Hz. Muhammed'e (S.A.V) ukalalık yapacak kadar ileri gitti. FETÖ'cülerin birinin telefonunda bulunan bir mesajda, diğer bir FETÖ'cünün, uydurduğu rüyada Hz. Peygamber'e ukalalık yaptığı görülüyor.

Hz. Peygamber'e ukalalık yapan FETÖ'cü!
Hz. Peygamber'e ukalalık yapan FETÖ'cü!
GİRİŞ 21.05.2018 23:14 GÜNCELLEME 21.05.2018 23:22
Bu Habere 92 Yorum Yapılmış

Adıyaman merkezli 20 ilde, Fetullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik operasyonda gözaltına alınan 32 şüpheliden 12'si tutuklandı.

'FALCON' YAZIŞMALARI BULUNDU

 

Şüphelilerin cep telefonlarında örgütün gizli haberleşme uygulaması 'Falcon'daki yazışmaları bulundu. Şüphelilerden birinin rüyasında Hz. Muhammed'i (S.A.V) gördüğünü, uyanınca da avucunda toprak olduğunu anlattığı yazışmalar dikkat çekti.

UYDURDUĞU RÜYASINDA, HZ. PEYGAMBER'E KÜSTAHLIK YAPAN FETÖCÜ!

Polisler, yazışmaları incelemeye aldı. Yapılan incelemede, örgütün mesajlaştığı programda bir şüphelinin yazışmasında şu ifadeler görüldü:

"Abi Kırşehir cezaevinde abilerin kaldığı koğuşta rüyalara karşı olumsuz bir tavır oluşmuş. Birisi rüya anlatırsa 'Geç bunları çok duyduk!' tarzında bir durum. Abiler havalandırmada iken içerde uyuyan bir abimizin hıçkırarak ağladığını işitip koşarak içeri girmişler. Ne olduğunu sorunca abimiz "Rüyamda Efendimizi (SAV) gördüm. 'Bizim rüyalara inancımız kalmadı Ya Resulallah' dedim. O da 'Öyleyse aç avucunu' dedi ve bir avuç toprak koydu avucuma" abimiz bu sırada uyanıyor ve avucunda toprak var."

KAYNAK: DHA
YAZDIR
YORUMLAR 92
 • Balıkesirli 2 yıl önce Şikayet Et
  allahsız kitapsız hainler
  Cevapla
 • Mehmut 2 yıl önce Şikayet Et
  Beyin gitmiş bunlarda.
  Cevapla
 • alara 2 yıl önce Şikayet Et
  ulan tünel kazıyor olmasın bunlar kaçmak için , çıkan toprağıda peygamderimiz rüyamızda bıraktı diyemi savunuyorlar yoksa
  Cevapla
 • Demek ki 2 yıl önce Şikayet Et
  Bunların ayarları bozuk
  Cevapla
 • Sengün 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu abi ve abla rüyalarıyla işlerimiz yürüseydi halimiz nice olurdu değil mi? Resulullah efendimiz (s.a.v.) bunca aç, yemek arayan..hasta, derman arayan..cahil,ilim arayan..savaş, barış ve huzur arayan..arayış içinde islamı arayan insan varken bu hainlerin rüyasına niçin girsin değil mi dostlar?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Türkiye'ye çelme takmışlardı! Orta Doğu'yu karıştıracak F-35 açıklaması
İBB’nin zam furyası durmuyor! Yüzde 73 zam geldi