Kurban Bayramı'nda köprüler ücretsiz mi? Osmangazi, Yavuz S. Selim köprü fiyatları

9 günlük Kurban Bayramı tatili süresince Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki köprü ve otoyollardan geçişler ücretsiz olacak. Peki Osmangazi, Yavuz Sultan Selim köprüsü ve Avrasya Tüneli ve bayramda ücretsiz olacak mı? Osmangazi Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Avrasya Tüneli ücretleri ne kadar?

Kurban Bayramı'nda köprüler ücretsiz mi? Osmangazi, Yavuz S. Selim köprü fiyatları
Kurban Bayramı'nda köprüler ücretsiz mi? Osmangazi, Yavuz S. Selim köprü fiyatları
GİRİŞ 21.08.2018 11:47 GÜNCELLEME 21.08.2018 11:47

Karayolları Genel Müdürlüğünce Kurban Bayramı tatili süresince köprü ve otoyollardan geçişlerin ücretsiz olmasına ilişkin karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Başkanı Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan karara göre, Kurban Bayramı dolayısıyla 18 Ağustos Cumartesi günü saat 00.00’dan başlayarak, 27 Ağustos Pazartesi saat 07.00’ye kadar "yap-işlet-devret" projeleri hariç, Karayolları Genel Müdürlüğünce işletilen köprü ve otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nden geçişlerde ücret alınmayacak. Buna göre  Osmangazi Köprüsü ve Avrasya Tüneli bu karar kapsamında olmayacak.

Söz konusu karar kapsamında 21 Ağustos Salı günü saat 00.00’dan başlayarak, 24 Ağustos Cuma günü saat 24.00’e kadar belediyeler ile bunların kurdukları birlik, müessese ve işletmelerce yürütülen toplu taşıma hizmetlerinin de ücretsiz olacağı açıklandı. Osmangazi Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Avrasya Tüneli ücretleri ne kadar? İşte detaylar…

BAYRAMDA ÜCRETLİ OLAN KÖPRÜLER HANGİLERİ?

Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile Osmangazi Köprüsü ve Avrasya Tüneli’nden geçişlerde ise herhangi bir değişiklik olmayacak. Çünkü bu köprüler "yap-işlet-devret" projeler kapsamında yer alıyor.

2018 OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ ÜCRETLERİ

2018 YAVUZ SULTAN SELİM KÖPRÜSÜ ÜCRETLERİ

2018 AVRASYA TÜNELİ ÜCRETLERİ

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Kaşıkçı'nın nişanlısı başvuru yapacak: Muhammed bin Selman Türkiye'de yargılansın