Lüks içinde yaşayan “Kedicikler” işsizmiş!

Adnan Oktar’ın yanında “kedicik” diye adlandırılan kadınlar ifadelerinde örgütü savundular, ifadelerinde Adnan Oktar’ı övdüler. Varlıklı ailelerden geldiklerini söyleyen ve lüks içinde yaşayan “Kediciklerin” işsiz olduklarını ve aylık gelirlerinin olmadığını ifade etmeleri ise dikkat çekti.

GİRİŞ 29.08.2018 12:45 GÜNCELLEME 29.08.2018 13:39
Bu Habere 11 Yorum Yapılmış

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Adnan Oktar Örgütü'ne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan kadınlar, Sulh Ceza Hakimliğine verdikleri ifadelerde örgütü savunmaya devam etti.

Sözcü’den Can Özçelik, örgüt içinde “Kedicik” diye tabir edilen kadınların ifadelerine ulaştı.

 

 

Lüks yaşam sürdüğü bilinen ve üniversite mezunu olan kadınların çoğunun “işsiz” olduğunu belirtmesi ve herhangi bir aylık gelire sahip olmadıklarını iddia etmeleri dikkat çekti.

Şüpheliler Dilem K., Deniz T., Elif K., Zeynep B., Zeynep Y. ile Ferhunde B., işsiz olduğunu ve aylık geliri bulunmadığını öne sürerken, bir başka şüpheli Esra S. de aylık geliri olmadığını ancak ailesinin varlıklı olduğunu belirtti.

ADNAN OKTAR'I ÖVDÜLER

Şüpheli Zeynep B., ifadesinde suç örgütü içinde olmadığını iddia ederek, “Ben dindar bir insanım, aileme çok bağlı bir insanım. Adnan Oktar güzel ahlaklı bir insandır” dedi.

Şüpheli Zeynep Ş., hakkındaki suçlamaları kabul etmediğini söyleyerek “Örgüt yapılanması içinde değilim. Cinsel taciz olayı tamamen fantastik bir olaydır. Bu olay Amerikan filmlerinde olacak bir şeydir. Ben çocukluğumdan itibaren vicdani ve dürüst bir insanım. İyi bir eğitim almıştım. Çok farklı sektörlerde yöneticilik yaptım” ifadelerini kullandı.

Şüpheli Ferhunde B., Adnan Oktar ile 1999 yılında tanıştığını belirterek, “Bana, arkadaşlar ve Adnan Oktar’a karşı bir komplo olduğunu düşünüyorum. Bunun da İngilizlerin bir oyunu olduğunu düşünüyorum. Adnan Oktar vatanını ve milletini seven bir insandır” dedi.

Şüpheli Zeynep Y., Adnan Oktar'ı 30 yıldır tanıdığını söyleyerek “Biz vatanımız, milletimiz için güzel şeyler yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

YAZDIR
YORUMLAR 11
 • cumhur 2 yıl önce Şikayet Et
  işleri belliydi. açıkça televizyondan bunları yıllarca pazarladı. sattı. devlet buna neden göz yumdu hala anlamış değilim.
  Cevapla
 • Bunların işi belli 2 yıl önce Şikayet Et
  ssk dan ceza yemeyelim diye işsiziz diyorlar...
  Cevapla
 • BOZKURT 2 yıl önce Şikayet Et
  DEĞİRMENİN SUYU meselesi. İşsizler ordususunuz ama lüks hayatınız var. Nasıl oluyor bu? Bunu 7 yaşındaki çocuğa sorsan, illegal yoldan paranın aktığını söyler.
  Cevapla
 • ENVER 2 yıl önce Şikayet Et
  Harem kapandı işsiz kaldılar dogru
  Cevapla
 • frtB 2 yıl önce Şikayet Et
  Harem demek (haramdan münezzeh yer demek) Bunlar ise haramzadeler.. Alfabenin değişip kitapların yakılıp, alimlerin asılmasından beridir hüküm süren böyle kelam bilmemezlikten gelinen mana kayması halen iç sızlatıcı bir ahval..
  Cevapla
 • belde 2 yıl önce Şikayet Et
  ikinci fetö savunucuları. kime güveniyorlarsa.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Yunanistan vakit kaybetmedi! Ermenistan'a açık destek (28 Eylül 2020 Günün Önemli Gelişmeleri)
Türkiye'den son dakika açıklaması! Ermenistan'a ultimatom