Teröre karşı siyah kurdele eylemi

Eğitim-İş, terörü lanetlemek için yarın okullarda, “Siyah Kurdele Takma Eylemi” gerçekleştirecek.

Teröre karşı siyah kurdele eylemi
Teröre karşı siyah kurdele eylemi
GİRİŞ 09.10.2007 11:21 GÜNCELLEME 09.10.2007 11:21
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Eğitim-İş Genel Başkanı Yüksel Adıbelli yaptığı açıklamada, Eğitim-İş üyeleri olarak Şırnak’ta ve Diyarbakır’da 15 askerin şehit edilmesini lanetlemek için yarın okullarda “Siyah Kurdele Takma Eylemi” gerçekleştireceklerini belirtti. Adıbelli hükümetten beklentilerinin de özgürlük ve demokrasi gibi değerleri gerekçe göstererek terörü destekleyenlere karşı etkin ve kararlı tutum göstermeleri olduğunu ifade etti.

YORUMLAR 6
 • erhan KAN 14 yıl önce Şikayet Et
  evet bu kadar imtiyaz yeter. artık şu ortalıkta dolaşan ve hiç çekinmeden propagandasını yapan pkk yandaşçılarını tek tek toplayıp Ftipine zokmanın vaktı gelmiştir. yeter artık susturun şunları !
  Cevapla
 • REŞİT DÖNMEZLER 14 yıl önce Şikayet Et
  herşey vatan için. hrant ÖLdürüldüğünde  yayın akışını ke   ancak 13 şedimizden sonra D NSöz oynatan kanallara hrant ÖLdürüldüğünde \'\' hepimiz hrantız hepimiz ermenİYİz\'\' diyerek sokağa cıkıp 13 şEHİdimizde evde oturan umrusamayan insanlara ve hranta 13 şEHİtten daha fazla üzülen bütün insanları kınıyorum
  Cevapla
 • Alpaslan Torunu 14 yıl önce Şikayet Et
  Biz nasıl bir milletiz..... Bir ermeni öldü diye hepimiz ermeniyiz diye haykırıyoz da 13 tane aslanlar gibi bu bayrak uğruna ölen kahramanlarmıza Allah rahmet eylesin demekle yetiniyoz. Koskaca Türkiye Cumhuriyeti 4 teröristle başa çıkamıyacak mı unutmayalım bizim atalarımız Çanakkalede Sakaryada hepsinin hakkında geldi biz böyle bir atanın torunuyuz. Ama aramızda bunları unutanlar var Allah unutturmasın
  Cevapla
 • selim kosova 14 yıl önce Şikayet Et
  Hep aynı kafa !. Siz sadece boyle eylem yaparsınız yarın öbür gün özgürlükten bahsedip PKK ile kolkola olursunuz ! Milletimiz terorun kurdele takarak bitmeyeceğini biliyor ! Kurdele takacaksınızz ne olacak ?
  Cevapla
 • kemal DOĞAN 14 yıl önce Şikayet Et
  destek. terör e lanet konusunda her türlü eylemi destekliyorum.aslında sokaklara çıkıp protestolar eylemler yapılmalı.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İsrail ve İslami Cihad Gazze'de ateşkes üzerinde anlaştı
Enflasyonun tek ilacı faiz değil - Günün gazete manşetleri