Televizyondaki ile evlendi, internetteki ile kaçtı

Sivas'ta televizyon programında tanışıp evlendiği eşinin, iki çocuğuyla birlikte internette tanıştığı başka bir adamla kaçtığını iddia eden şahıs karakola giderek şikayette bulundu.

Televizyondaki ile evlendi, internetteki ile kaçtı
Televizyondaki ile evlendi, internetteki ile kaçtı
GİRİŞ 06.12.2018 11:59 GÜNCELLEME 06.12.2018 12:04
Bu Habere 10 Yorum Yapılmış

Sivas'ta yaşayan ve nakliyecilik yapan Ali K. (28) 2013 yılında bir televizyon programı vasıtasıyla tanıştığı N.K. ile aynı yıl evlendi. Mutlu başlayan evlilikte çiftin biri kız, biri erkek olmak üzere iki çocukları oldu. Genç kadın bir hafta önce 3 ve 4.5 yaşında olan iki çocuğunu da alarak iddiaya göre internette tanıştığı başka bir adamla kaçtı. Eşinin başka bir adamla kaçtığı bilgisini eşinin ailesinin de öğrendiğini belirten Ali K. şimdi iki çocuğunu geri alabilmek için mücadele ediyor.

 

 

2012 yılında köyden şehre taşındığını 6 ay sonra müzik kanalına numarasını verdikten sonra eşiyle tanıştığını anlatan Ali K. "Aileler tanıştıktan bir süre sonra evlendik. Evlendikten sonra iyiydik bir süre sonra kızım dünyaya geldi. Daha sonra oğlum dünyaya geldi. Oğlum doğduktan sonra daha da iyi olmaya başladık. Köye taşındım köyde biraz huzur vermediler. Şehre tekrar taşınmak zorunda kaldım. İşlerim bozuldu. Son bir aydır huzursuzluk başladı, benden uzaklaşmaya başladı. İki, üç defa evi bıraktım gittim kavga çıkmasın diye. Eşimin ailesi yüzünden cezaevine girdim, çıktım. Daha iyi oluruz diye işime dört elle sarıldım, yemedim, içmedim koşturmaya başladım" dedi.

Eşinin kadın sığınma evine gidiyorum diye evden çıktığını söyleyen Ali K. "30 Kasım'da beni arayıp 'psikolojim bozuk, ben kadın sığınma evine gidiyorum' diyerek evden çıktı. Ben ne yapacaksın diye sorduğumda 'Bir hafta çocuklarımla beraber kadın sığınma evinde kalıp geri evime döneceğim' dedi. 

 

 

Daha sonra da arayıp 'Antalya'ya sevgilimin yanına gidiyorum' diyerek telefonu yüzüme kapattı. Ailesinden aldığım bilgiye göre biriyle birlikteliği varmış, çocuklarımdan 5-6 gündür haberalamıyorum. Çocuklarımın can güvenliği yok. Çocuklarımın fotoğraflarını gönderdi kızımın sol gözünün altının simsiyah olduğunu fark ettim. Adliyeye ve karakola da gösterdim. Benim tek isteğim çocuklarım yanımda olsun. Ben başka bir şey istemiyorum" ifadelerini kaydetti.

N.K. ise polise verdiği ifadesinde şiddet gördüğü için evi terk ettiğini belirtti. 

YAZDIR
YORUMLAR 10
 • Hayat bu 1 yıl önce Şikayet Et
  Kim kimi nerde bulursa orada kaybeder
  Cevapla
 • Ismail 1 yıl önce Şikayet Et
  Internette, TV de bulan internette TV de kaybeder
  Cevapla
 • Yakub 1 yıl önce Şikayet Et
  Kanka bizde şöyle derler. Kötüyle baş olmaz. Bazen bizim şer gördüğümüz hayr hayr gördüğümüz şer olabilir. Zor günler bu günler zor. Kolay iyi günler yakın fakat bize pahalıya mal olacak gibi. Karısını öldüren var. Sonuç ömür boyu hapis. Allah cc namuslu insanlara sabır versin inşaAllah.
  Cevapla
 • Milli psikolog 1 yıl önce Şikayet Et
  Özellikle bu toplumsal bunalımı yaratmak için gayret gösteren TV program ve yerli diziler kadınlarımızı sapıttı. Herkesin TV dizilerindeki gibi lüks ve konfor içinde yaşadığını sanan ve lüks ürün reklamlarıyla yönünü şaşıran kadınlar iyice zıvanadan çıktı.Çocuklu çocuksuz hepsi bu hayalle evleriini terkediyor,kocalarını aldatıyor.Nerede kaldı iffet timsali Müslüman Türk kadını?Tüm cinayetlerin ardında da %95 bu sapkın psikolokik bozukluk var.Böyle programlar engellenmeli.
  Cevapla
 • Seroo 1 yıl önce Şikayet Et
  Televizyonla gelen.. TELEFON İLE gider....))
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Akdeniz'de petrol hamlesi: 7 bölgede için başvuruda bulundular
Yılmaz Özdil'in kaçak villasında yıkım başladı! İlginç görüntüler...