Düğünde ilginç olay! İstediği parça çalmayınca...

Düzce’nin Gümüşova ilçesinde düğünde istediği parça çalmadığı için ortalığı birbirine katarak 6 kişinin yaralanmasına neden olan cezaevi firarisi şahıs, polis tarafından yakalandı.

Düğünde ilginç olay! İstediği parça çalmayınca...
Düğünde ilginç olay! İstediği parça çalmayınca...
GİRİŞ 17.12.2018 02:06 GÜNCELLEME 17.12.2018 02:11
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

Olay; akşam saatlerinde Gümüşova ilçesinde bir düğün salonunda meydana gelmişti. İstediği oyun havası çalınmadığı gerekçesiyle düğünde kavga çıkartan ve önce davetlilerle sonra da düğün sahipleriyle tartışan Soner G. isimli şahıs, tartışmanın büyümesi üzerine 4’ü bıçakla olmak üzere toplam 6 kişinin yaralanmasına neden olmuştu. Kavga sonrası harekete geçen Düzce Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri şahsı önce düğün görüntülerinden şahsı tespit etti. Ardından şahsın yapılan GBT sorgusunda 'Adam Öldürme, Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Bırakma, 6136 SKM, Yaralama, Basit Yaralama' suçlarından toplam 9 yıl 6 ay hapis cezası ve 12 adet yakalama kararı olan ve cezaevi firarisi olduğu tespit edilen Soner G., Düzce Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı başarılı operasyonla Düzce şehir merkezindeki evinde yakalandı.

 

 

Polis ekipleri tarafından Düzce Emniyet Müdürlüğüne götürülen Soner G., işlemlerinin tamamlanmasının ardından Çilimli Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

YAZDIR
YORUMLAR 9
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  "Adam Öldürme, Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Bırakma, 6136 SKM, Yaralama, Basit Yaralama' suçlarından toplam 9 yıl 6 ay hapis cezası " bukadar suça bukadarcık ceza veriliyorsa adam istediğini yapar.
  Cevapla
 • Envers 1 yıl önce Şikayet Et
  Canide yok yok full bu arada ceza evi firarisi imiş peki hangi ceza evinden kaçmış bide ihmaili bulunanlar cezalandırıldımı çünkün bu sıralar firar moda oldu.
  Cevapla
 • Sönmez 1 yıl önce Şikayet Et
  Adamda ruhsal bozukluk vardır kesin.
  Cevapla
 • Mehmet usta 1 yıl önce Şikayet Et
  İdam olsa bu adam bu kadar rahat suç işleyebilir mi?
  Cevapla
 • kırkdort44 1 yıl önce Şikayet Et
  aynen
  Cevapla
 • hidocan 1 yıl önce Şikayet Et
  Yok canim niye idam edilsin eger edilirse bunca sucu kim isleyecek???!!
  Cevapla
 • akinaslan 1 yıl önce Şikayet Et
  cezaevinde sana oyun havasi calarlar oynarsin
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Tüm araç sahiplerini ilgilendiriyor! e-Devlet'te yeni hizmet hazırlığı
ABD'yi sarsan olay! Trump'a ölümcül paket