BİM'e İŞKUR aracılığı ile personel alımı! Başvuru şartları neler?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdürlüğü tarafından BİM market zinciri bünyesine personel alımı yapılacak. Peki başvuru şartları neler? Başvurular nasıl yapılacak?

BİM'e İŞKUR aracılığı ile personel alımı! Başvuru şartları neler?
BİM'e İŞKUR aracılığı ile personel alımı! Başvuru şartları neler?
GİRİŞ 08.02.2019 09:35 GÜNCELLEME 08.02.2019 09:35
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Türkiye’nin önde gelen marketleri zinciri arasında yer alan BİM’de istihdam edilmek üzere 306 kişilik personel alımı yapılacak. İŞKUR tarafından yapılan duyuruda kadrolar ve başvuru şartları açıklandı. Peki BİM’de çalışmak için hangi şartlara sahip olmak gerekir? Detaylar haberimizde…

 

HANGİ KADROLARA ALIM YAPILACAK?

BİM tarafından istihdam edilecek personeller; Kasiyer, Beden İşçisi (Engelli) Reyon Görevlisi, Market Elemanı kadrolarında görev alacak.

 

BAŞVURU ŞARTLARI

İlana başvurmak isteyen adayların, belirtilen eğitim düzeyi şartını karşılamalı, sağlık problemi bulunmamalı ve askerlik hizmetini tamamlamış olmalıdırlar.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlanlara başvuru yapacak adayların, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi web adresi üzerinden, online olarak başvuru yapmaları gerekmektedir. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için de üye profillerinin olmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Üye profili bulunan adaylar, arama bölümüne " BİM Birleşik " yazarak, firmanın tüm ilanlarını görüntüleyip, başvurularını gerçekleştirebilirler. Üyeliği olmayan ziyaretçilerimiz ise yine resmi web adresi aracılığıyla üye olarak, üye profillerindeki bilgileri güncelleyerek ilanlara ulaşabilirler. Üye profilinde eksik veya hatalı bilgi bulunan adayların ilanlara yaptığı başvurular geçersiz sayılacaktır. BİM personel alımlarına yönelik yeni duyurular veya yeni ilanlar yayımlandığında bildirim almak için mobil uygulamalarımızı ücretsiz olarak indirmeyi unutmayınız.

YORUMLAR 1
  • Sefa 2 yıl önce Şikayet Et
    Trilyonlari kazanıyorlar maaşi devlete ödetiyorlar
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Süper gen keşfedildi: Kovid-19'u hafif atlatanların sırrı çözüldü
Caddeler Türk bayraklarıyla donatıldı... Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı bekliyorlar