Soylu'dan çok sert 'Yavaş' ve 'İmamoğlu' açıklaması!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "İmamoğlu ile Ankara'daki Mansur Yavaş çıksın şunu söylesinler ya; 'PKK lanet bir terör örgütüdür. Bunların da bunların getireceği oyun da Allah belasını versin' desinler. 'Terör örgütü cenazesine giden Sezgin Tanrıkulu'ndan ve onun gibi milletvekillerinden nefret ediyorum. Onlarla aynı parti altında bulunmaktan tiksiniyorum.' Hadi desinler ya." dedi.

Soylu'dan çok sert 'Yavaş' ve 'İmamoğlu' açıklaması!
Soylu'dan çok sert 'Yavaş' ve 'İmamoğlu' açıklaması!
GİRİŞ 09.03.2019 11:51 GÜNCELLEME 09.03.2019 12:58
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Soylu, Çırpıcı 1453 Sosyal Tesisleri'nde MHP Zeytinburnu İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen AK Parti Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Ömer Arısoy ve belediye meclis üyelerinin tanıtıldığı 'Beka İçin Milli Karar Cumhur İçin İstikrar' programına katıldı. 

Soylu buradaki konuşmasında şu ifadeleri kullandı: 

"İmamoğlu ile Ankara'daki Mansur Yavaş çıksın şunu söylesinler ya; 'PKK lanet bir terör örgütüdür. Bunların da bunların getireceği oyun da Allah belasını versin' desinler. 'Terör örgütü cenazesine giden Sezgin Tanrıkulu'ndan ve onun gibi milletvekillerinden nefret ediyorum. Onlarla aynı parti altında bulunmaktan tiksiniyorum.' Hadi desinler ya."

Tek bir amaçları var. Şehirlerimizin huzurunu altüst etmek. 'Siz bizi Doğu ve Güneydoğu'da PKK olarak tasfiye edersiniz ha, biz sizin kalbinize giriyoruz şimdi' diyecekler, 'büyükşehirlerinize giriyoruz'. Bunun da truva atı bellidir. Bu kadar açık ve net."

YORUMLAR 4
 • YALÇIN YOLCU 1 yıl önce Şikayet Et
  Adamın kralı sın bakanım Mertliğin Cesaretli oluşun gönlümüze taht kurdun.Seni gabar da cudi de tendürek te sarp dağlarda gördük.bu dağlar ilk defa bir bakan ayağı değdi.Geleceğimizin BAŞKANI sensin.
  Cevapla
 • Cemile 1 yıl önce Şikayet Et
  Aynen katılıyorum
  Cevapla
 • yavuz 1 yıl önce Şikayet Et
  Adamsın Bakanım.
  Cevapla
 • sönmez 1 yıl önce Şikayet Et
  adamın dibisin
  Cevapla
DİĞER HABERLER
4 ton parasıyla bakın ne satın aldı
Son dakika: Mesut Yılmaz'ın hayatını kaybettiği iddiasına yalanlama!