İŞKUR'dan EGM bünyesine işçi alımı! Başvuru ekranı ve şartları...

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlara göre, Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesine farklı kadrolar için işçi alımları yapılıyor. Peki EGM personel alımı başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR'dan EGM bünyesine işçi alımı! Başvuru ekranı ve şartları...
İŞKUR'dan EGM bünyesine işçi alımı! Başvuru ekranı ve şartları...
GİRİŞ 02.05.2019 09:19 GÜNCELLEME 02.05.2019 09:19
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesine farklı illerde ve farklı niteliklerde personel alımı yapılıyor. İlanlar İŞKUR üzerinden yayımlanmış olup, detayları ve başvuru şartları haberimizde...

 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

-Türk vatandaşı olmak

 

-18 yaşını tamamlamış olmak,

- Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk,zimmet,irtikap,rüşvet,hırsızlık,dolandırıcılık,sahtecilik,güveni kötüye kullanma,hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma,edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak,

- Alım yapılan ilde ikamet ediyor olmak

- Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular her aşamada reddedilebilecektir

- Alım yapılacak pozisyona göre ilgili meslek dalında görev yaptığını gösterir belgeye sahip olmak.

HANGİ KADRO İÇİN ALIM YAPILACAK?

İŞKUR  tarafından EGM bünyesine yapılacak olan personel alım ilanları aşağıda yer almaktadır. İlanlarda yer alan ilan numaralarını BURAYA tıkladıktan sonra açılan sayfadaki ''ilan no'' yazan kısma yazarak detayları görebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Başvurular, 30 Nisan 2019 ile 6 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

Muğla Eğitim Müdürlüğü/ Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğü bünyesine toplamda 4 kişilik kadro ile en az ilkokul mezunu olan personel alacak. Buna göre 2 garson (Servis Elemanı) alınacak ve İş İlan No (00004955002). 2 Kişilik kadro ile ise Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) alacak ve İş İlan No (00004955028)

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Polis Evi: 2 kişilik kadro ile en az İlkokul mezunu olan Bulaşıkçı (Stevard) alımı yapacak. İş İlan No (00004954779)

YORUMLAR 1
  • Doruklu 1 yıl önce Şikayet Et
    işkur un birde Özel sektörde çalışmasına bakın.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Son dakika: Başkan Erdoğan ile Macron arasında gerilim sonrası ilk temas!
Koronavirüs çıktı, AB Liderler Zirvesi ertelendi