'Onlar öldürmediyse ben etek giyer gezerim'

Kayıp Ecrin'le yeni bir gelişme yaşandı. Ecrin'in annesi Sevcan Kurnaz ile eşi Deniz Kurnaz'ın ifadeleri herkesi şok etti. Ecrin'in üvey babası Deniz Kurnaz, eğer Ecrin'i annem ve kardeşim öldürmediyse ben 'etek giyerek dolaşacağım' ifadelerini kullandı.

'Onlar öldürmediyse ben etek giyer gezerim'
'Onlar öldürmediyse ben etek giyer gezerim'
GİRİŞ 21.05.2019 16:34 GÜNCELLEME 21.05.2019 16:34
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

ATV ekranlarında canlı yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olan Ecrin'in annesi ve eşinin iddiaları çok şaşırtıcı. Deniz Kurnaz; annesi Hacer Kurnaz ve kardeşi Özkan'ın Ecrin'i ya traktörle ezdiklerini ya da pencereden düşürdüklerini gömdüklerini iddia ediyor. Canlı yayında ortaya çıkan son dakika bilgisi stüdyodakilari çok şaşırttı!
 
İşte 1.5 yaşındaki Ecrin'in kaybolması hakkında kan donduran iddialar...
 
Özkan Kurnaz; yengesi Sevcan Kurnaz için 'yengem bir şeyler biliyor ama anlatmıyor' ifadelerini kullandı. 1.5 yaşındaki Ecrin'e ne oldu? Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Ecrin Kurnaz'ın kaybolmasıyla ilgili yeni gelişmeler ortaya çıkıyor.

Sevcan Kurnaz'ın rahatsızlanmasının ardından köye ambulans çağrılıyor fakat Sevcan'ın kocası Deniz Kurnaz; "Sevcan her şeyi dökülecek, köyden dışarı çıkarmayın" diyor. Bu ifadeler Sevcan'ın halasına ait. Tüm bu yaşananlardan sonra suçlamaların da göbeğinde olan Ecrin'in üvey amcası Özkan Kurnaz, yengesine dönerek "Sevcan Kurnaz cevap ver Ecrin nerede?" ifadelerini kullandı.
 
Ecrin'in kaybolmasından sonra Ecrin'in annesi Sevcan ve üvey babası Deniz Kurnaz'ın alışveriş yaparken görüntüleri de canlı yayında oldukça tartışıldı. Ecrin'in babaannesi Hacer Kurnaz, iddiaya göre eltisinin çocuğunu daha önce zehirlemiş. Deniz Kurnaz'ın yengesi Hacer Kurnaz'ın eltisi Lütfiye Hanım'ın iddiasına göre Hacer Hanım daha önce kendisinin çocuğunu zehirlemiş. Bu iddialara göre Hacer Hanım, eltisinin kızı Fatma'yı haşere ilacıyla zehirledi!
 
Bu iddiaların ardından Lütfiye Hanım, Deniz Kurnaz'ın kendisini aradığını neden böyle konuşuyorsun, benimle ne derdin var senin oğlunu öldürtürüm dediğini ifade etti. Deniz Kurnaz, annesi ve kardeşi Özkan Kurnaz ile kavgasında; "çocuğumu yediniz karımı da mı yiyeceksiniz" ifadelerini kullandı. Bu iddialar Ecrin olayını başka bir perdeye de taşıdı! Ecrin Kurnaz'ı arama çalışmalarından henüz sonuç çıkmadı...
 

ETİKETLER
ATV ekranları
YAZDIR
YORUMLAR 14
 • iso 1 yıl önce Şikayet Et
  Rabbim bunları ıslah etsin
  Cevapla
 • Dadas 1 yıl önce Şikayet Et
  Tam bir rezillik Allah islah etsin ins
  Cevapla
 • ayşe ay 1 yıl önce Şikayet Et
  sevcan 16 yaşında iken eniştesine kaçıyor enişte çalışmaya giderken sevcanı ablasına bırakıyor sevcan görümcesinin oğlu ile aşk yaşıyor yani şimdiki kocası ile eski kocası bunu duyunca kalp krizinden ölmüş sevcan eski kocasının kendini sattığını iddia ediyor o yüzden ecrinin babası belli değil bu nasıl bi rezalettir yarabbim
  Cevapla
 • Yorumcu 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu kadar vahşi ve yabaniler sadece ABD de vardır diye düşünüyordumm
  Cevapla
 • Özo 1 yıl önce Şikayet Et
  Burası türkiye maalesef biz onlarıda gececeğiz böyle ahlak dwvam ederse
  Cevapla
 • 06kemal 1 yıl önce Şikayet Et
  ülkenin adaleti de müge anlıya emanet vay ülkem vay
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Mısır'ın Türkiye'ye gözdağı güldürdü
M60T Tanklarına Türk dokunuşu! Dünyada sadece 3 ülke sahip