Şehidin babası: İçim ferahladı

İstanbul Beşiktaş’ta Vodafone Park çevresinde 2016 yılında düzenlenen bombalı saldırıda şehit düşen Bayburtlu polis memuru Muammer Ateş’in Trabzon'da yaşayan babası Orhan Ateş, saldırıyı düzenleyen teröristlerden birinin yakalanmasıyla içinin ferahladığını söyledi.

Şehidin babası: İçim ferahladı
Şehidin babası: İçim ferahladı
GİRİŞ 13.06.2019 13:44 GÜNCELLEME 13.06.2019 13:47
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Beşiktaş Vodafone Park Stadyumu çevresinde 10 Aralık 2016 tarihinde bombalı terör eylemi saldırısı düzenleyen ve 39 polis, 7 sivil vatandaşın şehit olmasına sebep olan teröristlerden birinin Hakkari’de yakalanması şehit polis memuru Muammer Ateş’in babası Orhan Ateş’in içine ferahlattı. 

 

 

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu’nu ziyaret ederek haberin acılarını bir nebze hafiflettiğini belirten Ateş, Vali Ustaoğlu’nu oğlu için düzenlenecek mevlid merasimine davet etti. Devlete teşekkür etmek için Vali Ustaoğlu’nu ziyaret ettiğini dile getiren Ateş, “Valimizi oğlumun mevlidine davet ettim. Katilin yakalanması bizim için bir ferahlıktır. O alçakları Cenabı Allah mahvetsin. Elini kolunu bağlasın. Benim çocuğum genç yaşta hayata gözlerini yumdu. Bu olayda 200 kişiden fazla yaralı oldu. Türkiye’nin huzuru kaçıran PKK’yı cenabı Allah mahvetsin. Bu kadar gence kıyılır mı? Alçakça bir saldırıda benim çocuğum şehit oldu. Cenabı Allah kimseye böyle bir acı vermesin. Benim çocuğum 26 yaşında hayatının baharında gözlerini yumdu” ifadelerini kullandı. 

YAZDIR
YORUMLAR 3
 • mustafa Genç 1 yıl önce Şikayet Et
  O şehidin babası ben olsam içim asla rahatlamazdı takii o olçak sallandırıldığını zevkle seyredene kadar
  Cevapla
 • akıncı 1 yıl önce Şikayet Et
  baba Allah yolunda ölenlere öldü diyemeyiz.Keşke bende şehit olsam baba .ellerinden öperim.polis g.a
  Cevapla
 • KASIM OCAK 1 yıl önce Şikayet Et
  YÜCE ALLAH C.C. şehitlerimize rahmet eylesin, ailelerine sabır versin.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Doğu Akdeniz'de dikkat çeken gelişme! 6 ülke birleşip anlaşma imzaladı
Başkan Erdoğan ile Macron arasında gerilim sonrası ilk temas!