Bahşiş kavgasında damat ve babası bıçaklandı

Erzurum'da düğünde dağıtılan zarfları dağıtımı sırasında çıkan kavgada damadın da aralarında bulunduğu 4 kişi bıçaklandı.

Bahşiş kavgasında damat ve babası bıçaklandı
Bahşiş kavgasında damat ve babası bıçaklandı
GİRİŞ 26.08.2019 18:51 GÜNCELLEME 26.08.2019 18:51
Bu Habere 10 Yorum Yapılmış

Erzurum'da, düğünde dağıtılan bahşiş zarflarının tamamını almak isteyen Y.K.'nin (15) tokatlanması üzerine çıkan kavgada damat ile babasının da aralarında bulunduğu 4 kişi bıçaklanarak, yaralandı. Polis, küçük çocuk ile babası ve ağabeyini gözaltına aldı.

Olay, Palandöken ilçesindeki Harput Mahallesi'nde meydana geldi. Damat Serhat Ö. (34), sabah saatlerinde konvoy eşliğinde, gelini, Harput Mahallesi'ndeki evlerine getirdi. Bu sırada da konvoydaki araçlar ile gelin arabasından içinde para bulunan bahşiş zarfları dağıtılmaya başlandı. İddiaya göre Y.K. (15) gelin arabasında bulunan zarfların hepsini almak istedi. Bunun üzerine bir kişi , Y.K.'yi kolundan yakadı ve tokatladı.

Y.K. de aynı mahalledeki evine giderek, ailesine dövüldüğünü söyledi. Baba Mehmet K., diğer oğlu Bilal K. ve Y.K.'yi beraberine alıp, düğün alanına geldi.  Baba ve oğulları, damat Serhat Ö. ve babası Erdal Ö. ile tartıştı. Ancak tartışma kısa sürede bıçaklı kavgaya dönüştü. Damat ve babası ile Bindal Ö. ve Bekir G. bıçaklanarak, yaralandı.

Bölge Eğitim ve Araştırma ile Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Polis, Y.K. ile birlikte baba Mehmet K. ile ağabey Bilal K.'yi gözaltına aldı. Baba ve oğullarının suçlamayı kabul etmedikleri öğrenildi.

KAYNAK: DHA
YAZDIR
YORUMLAR 10
 • eren 9 ay önce Şikayet Et
  Yeter abi salmayın artık cezası neyse yatacak lan benim düğünüme gelip babamla beni bıçaklayarak düğünü mahveden adam elini kolunu sallaya sallaya gezmemeli. Bunun bir cezası olmalı.
  Cevapla
 • Selim 9 ay önce Şikayet Et
  Düğünler düğünlere benzemiyor,ses gürültü israf nefret ediyorum.
  Cevapla
 • Hakan 9 ay önce Şikayet Et
  Böyle babadan öyle oğul olur zaten.
  Cevapla
 • Samii 9 ay önce Şikayet Et
  Düğün arabası süsleme cehaleti kalkmadıkça bunları çok göreceğiz.
  Cevapla
 • Lustig 9 ay önce Şikayet Et
  Komik ya, kardeşim paran ile madara olmak işte tam'da buna denir.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Bildirici'nin cinsel ürün satanlara göz yumduğu ortaya çıktı!
Eylemler devam ederken Trump'tan Washington sokaklarında askerler ile gövde gösterisi