İŞKUR kapsamında temizlik görevlisi alımı sona eriyor!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından çeşitli özel sektör ve kamu kurumları bünyesine en az ilköğretim mezunu 4135 kişilik temizlik görevlisi alımı yapılıyor. İşte başvuru detayları ve sayfası...

İŞKUR kapsamında temizlik görevlisi alımı sona eriyor!
İŞKUR kapsamında temizlik görevlisi alımı sona eriyor!
GİRİŞ 05.09.2019 08:57 GÜNCELLEME 05.09.2019 08:57
Bu Habere 27 Yorum Yapılmış

İŞKUR tarafından Türkiye geneli en güncel iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ve başvurusu devam eden iş ilanları kapsamında, Türkiye geneli en az ilköğretim mezunu 4135 temizlik görevlisi alımı yapılıyor. 56 bin civarında açık ilan ile personel alımı yapan İŞKUR, başvuruları temizlik görevlisi pozisyonuna online olarak da kabul ediyor. Özel sektör ve kamu kurumu bünyesine yapılacak olan alımlara başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve sağlık problemlerinin bulunmaması gerekmektedir. İşte detaylar...

 

Başvuru Şartları Neler?

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

 

- En az ilköğretim mezunu olmak,

- Sağlık problemi bulunmamak,

- Takım çalışmasına yatkın,

- Kişisel temizliğine önem veren,

İŞKUR'a Nasıl Kayıt Yaptırılır?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR'a Kayıt Şartları

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

Temizlik Görevlisi Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Söz konusu temizlik personeli ilanlarına başvuru yapacak adaylar, BURAYA tıkladıktan sonra açılan pencerede kendilerine uygun ilanların özel başvuru şartlarını görebilir ve başvuru yapabilir.

 
YORUMLAR 27
 • Zahide 1 yıl önce Şikayet Et
  Gümüşhane iş
  Cevapla
 • Nermin mincır 2 yıl önce Şikayet Et
  Temizlik çayçilık
  Cevapla
 • Seher Alkın 2 yıl önce Şikayet Et
  is arıyorum
  Cevapla
 • Handan 2 yıl önce Şikayet Et
  Özel Güvenlik Görevlisi iş arıyorum
  Cevapla
 • muhittin 2 yıl önce Şikayet Et
  acilen iş bulmak istiyorum borcum var ne iş olursa fark etmez saygılar
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Konut kiralarındaki yükseliş dünyanın derdi
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Terör örgütlerine kaptıracak tek bir gencimiz yok