İstanbul'da yeniden türeyen değnekçilere operasyon

İstanbul'da dün akşam İSPARK'ın otoparklarını mesken tutan değnekçilere yapılan operasyonda 25 kişinin yakalandığı öğrenildi. Operasyonda 152 İSPARK otoparkının yanı sıra otopark olarak kullanılan 161 noktanın da denetlendiği belirtildi.

GİRİŞ 06.09.2019 11:58 GÜNCELLEME 06.09.2019 12:49
Bu Habere 22 Yorum Yapılmış

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından dün akşam saat 20.00 ile 23.00 saatleri arasında operasyon düzenlendi. İSPARK tarafından kullanılan bazı açık otoparkların görevlilerin ayrılmasından sonra "Değnekçi" olarak adlandırılan kişiler tarafından korsan olarak işletildiği yönündeki şikayetler üzerine yapılan operasyonda 152'si İSPARK'ı otoparkı  ve otopark olarak kullanılan 161 alan denetlendi. Yapılan denetimlerde aracını park etmek isteyen kişilerden "Abi para vermezsen arabanı çizerler, lastiğini patlatırlar" gibi tehditlerle para tahsil ettikleri öğrenilen 25 kişi gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Şüphelilerin yapılan işlemlerin ardından serbest bırakıldığı öğrenildi. Baskınlarda en çok gözaltının Bakırköy'de olduğu öğrenildi. Bakırköy'de 15 kişinin gözaltına alındığı kaydedildi.

 

 

ETİKETLER
İBB
YAZDIR
YORUMLAR 22
 • hakan 8 ay önce Şikayet Et
  Niye serbest bırakıyorlar! Gasp tan ne farkı var bu kanı bozukların yaptığının? İyi hal indirimi, genel af, yakala serbest bırak.., Ceza kanunu yok ki memlekette. İnsanın suç işleyesi geliyor. İnşallah bu değnekçiler serbest bırakan hakimden de park alırlar birgün!!!
  Cevapla
 • murat 8 ay önce Şikayet Et
  25 tane dolandırıcı, üçkağıtçı, gaspçı polis tarafından yakalanıyor, yargı tarafından serbest bırakılıyor. Bu da Bu ülkede adalet olmadığının göstergesi işte.
  Cevapla
 • Trtr 8 ay önce Şikayet Et
  Ekremin vaadleri arasında var mıydı bilmiyorum ama ülkeye istihdam yapıyor ekrem niye karışıyorsunuz ki bu ülkede demokrasi var herşey güzel olacaktı hani
  Cevapla
 • Ruhi 8 ay önce Şikayet Et
  değnekçi nedir arkadaş. Biz nerede yaşıyoruz
  Cevapla
 • hiç dokunmayın 8 ay önce Şikayet Et
  sonuçta istanbullu seçti.bırakın hizmetlerden mahrum kalmasınlar.her sokakta değnekçi olmalı.çok daha fazla olmalı.seçtikleri yönetimin onlara bir hizmeti bu.şikayet etmeye hakları yok.ben olsam süleyman soylunun yerinde hiç dokunmam.istanbullu biraz görsün nasıl hizmet aldıklarını.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İlerleyişleri devam ediyor! İstilacı çekirgeler kıta değiştirdi... .
ABD'de olaylar korkutucu boyutlara çıktı! Minneapolis harabeye döndü