İlk ders rezaleti! Konuşamıyordu bile, veliler çileden çıktı

Hatay'ın İskenderun ilçesinde derse alkollü geldiği iddia edilen ilkokul öğretmeni M.T., öğrenci velilerinin şikayeti üzerine polis tarafından sınıftan çıkarıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından açığa alınan öğretmen M.T. hakkında adli ve idari soruşturma başlatıldı.

GİRİŞ 10.09.2019 07:13 GÜNCELLEME 10.09.2019 11:23
Bu Habere 46 Yorum Yapılmış

Olay, bugün, ilçe merkezindeki bir ilkokulda, 2019- 2020 Eğitim ve Öğretim Yılı'nın ilk gününde meydana geldi. Heyecanla sınıflarına gelen öğrenciler ve aileleri, sınıf içerisinde alkolün etkisiyle konuşamadığı iddia edilen sınıf öğretmeni M.T. ile karşılaşınca, tepki gösterdi.

 

 

YENİ BİR ÖĞRETMEN TALEBİ

Durum, okul müdürüne bildirilirken, bazı veliler 155 Polis İmdat Hattı'nı arayarak yardım istedi. Okula gelen polis, alkollü olduğu iddia edilen öğretmeni sınıftan çıkarmak istedi. Ancak direnen M.T., polislerin ısrarı ile sınıftan çıktı. Sınıf öğretmeni M.T., polis tarafından karakola götürüldü. Sınıftaki veliler ise çocuklarını M.T.'ye teslim etmeyeceklerini belirterek yeni bir öğretmene atanmasını istediklerini söyledi.

 

 

AÇIĞA ALINDI

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından açığa alınan öğretmen M.T. hakkında adli ve idari soruşturma başlatıldı. Öğrencilerin mağdur olmaması için yerine ise yeni öğretmen ataması yapılacağı, soruşturmanın sonucuna göre M.T. hakkında işlem yapılacağı kaydedildi.

YORUMLAR 46
 • Ayıp 4 yıl önce Şikayet Et
  Bide hocam demiyorlarmi bu ayyaş a. Tüh be.
  Cevapla
 • Mehmet 4 yıl önce Şikayet Et
  chp zamanında çok vardı böyleleri. görevden alınmalı..
  Cevapla
 • ucrun 4 yıl önce Şikayet Et
  tatilin etkisinden halen kurtulamamış demek ki?
  Cevapla
 • Cesars 4 yıl önce Şikayet Et
  Benim gibi adamı atamazlar böyle adamı alırlar kimbilir hangi cemaatin elemanı
  Cevapla
 • ÖNCE VATAN 4 yıl önce Şikayet Et
  sayın milli eğitim bakanına suç duyurusu böyle öğretmenleri mülakat kim ne neyin nesi diye alınmıyor mu ya bakanım bu öğretmenleri bu duruma getiren bizim gibi insanlar bunlara çok yüz verildi baz çok iyi helal süt emmiş öğretmenleri rencide altında bırakıyor böyle tipleri lütfen eleyip te getirin bu rezillik kepazelik nasıl devlet memuru alınırken inini dinini hayatını araştırıp alıyorsan bunlara da yapılması gerekir haşa bunlar peygamber değil
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Bakan Şimşek: "Harcamaları mümkün olduğu ölçüde kontrol edecek ve kesintiye gideceğiz"
Kadıköy'de tur penaltılarla gitti! Fenerbahçe yarı finalin kapısından döndü