Diyarbakır annelerinden HDP hakkında suç duyurusu

HDP il binası önünde 12 gündür oturma eylemi yapan aileler, hakaret ve tehditlere maruz kaldıklarını belirterek suç duyurusunda bulundu. Aileler, çocuklarının kaçırılması konusunda HDP'yi sorumlu tutarak şikayetçi oldu.

Diyarbakır annelerinden HDP hakkında suç duyurusu
Diyarbakır annelerinden HDP hakkında suç duyurusu
GİRİŞ 14.09.2019 19:47 GÜNCELLEME 14.09.2019 19:50
Bu Habere 30 Yorum Yapılmış

Diyarbakır'da HDP il başkanlık binası önünde 12 gündür oturma eylemi yapan aileler, hakaret ve tehditlere maruz kaldıklarını ve oturma eylemini sonlandırmaları konusunda rahatsız edildiklerini belirterek suç duyurusunda bulundu.

 

 

Edinilen bilgilere göre, Diyarbakır HDP il başkanlığı önünde oturma eylemine geçen aileler HDP Diyarbakır il başkanlığı hakkında suç duyurusunda bulundu. Aileler çocuklarının kaçırılması konusunda HDP’yi sorumlu tutarak şikayetçi oldu. Aileler aynı zamanda parti binası önünde hakaret ve tehditlere maruz kaldıklarını ve oturma eylemini sonlandırmaları konusunda rahatsız edildiklerini de dile getirerek sorumluların bulunarak cezalandırılmasını istedi.

KAYNAK: İHA
ETİKETLER
pkk savcılık
YAZDIR
YORUMLAR 30
 • Serhat 1 yıl önce Şikayet Et
  Hdp li ermeniler demirtaş..... yasin lerin katilleri..... ermeniler bunlar...kürt çocukları nın kanını emen ermeniler.....
  Cevapla
 • Gūlsùm 1 yıl önce Şikayet Et
  Peki DESTAN yorumlu kardeş hdpkk ermenidir.Chp nerdedir.Milletimiz Chp hdpkk ortakliği yapan onu ayakta tutan chp ye cit demiyo.
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  kılıçlarlar oğlununun annesi kimdir goguldan bır araştır kim olduğunu anlarsın imralıdaki cani kimdir soyadı neden öçalandır bir araştırsan anlarsın istanbul seçimlerinden sonra kız yurdunu taşlayan chp liler ne diyordu buralar bizim buraları sizden alacağız kimdi bunlar bir türk bunu söyler mi onun için devletin yanında durup reisi destekleyelim hacire annelere de destek olalım chp atatürk çizgisinden çıkmış işgal edilmiştir
  Cevapla
 • C.Türk 1 yıl önce Şikayet Et
  Zaten Chp,de kaç tane Türk var? :)
  Cevapla
 • C.Türk 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunun Çok önceden yapılması lazımdı? Hdp,liler geliyorlar ellerini kollarını Sallayarak Anneleri tehdit ediyorlar,Saldırıyorlar?!! Türkiye Teksas değil?.
  Cevapla
 • Egeliden 1 yıl önce Şikayet Et
  HDP artık haddi hududu aştı.Kapatılmayı çoktandır hak ediyor..Ama asıl mesele şu; bir suçluyu kollamak yardım ve yataklık etmek,övmek,yüceltmek TCK ya göre suçmudur..suçtur..Pkk yı HDP koruyor,HDP yi chp koruyorsa ne yapılmalı acaba..
  Cevapla
 • C.Türk 1 yıl önce Şikayet Et
  Elbetde kapatılacak? Kapatılmanında bir zamanı var? Çünkü Bu Kürdistan Sevdalılarının Meclisdende atılmaları lazım.
  Cevapla
 • memo 1 yıl önce Şikayet Et
  Her zaman yanınızdayız
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Geleceğin teknolojileri Türk malı damgasıyla üretilecek
Yunanistan'dan Ege'de kriz çıkartacak Türkiye açıklaması: Bu asla gerçekleşmeyecek