Amasya'da kadınlara özel çayevi

Amasya'da belediye tarafından kadınlara özel çay evi açıldı. Hilal Çay Evi adı verilen, sadece kadınlara hizmet veren işletme ilgi görüyor.

Amasya'da kadınlara özel çayevi
Amasya'da kadınlara özel çayevi
GİRİŞ 18.09.2019 11:29 GÜNCELLEME 18.09.2019 11:29

Amasya'da 250 metrekarelik alanda belediye tarafından kadınlara özel çay evi açıldı. Hilal Çay Evi adı verilen 2 kadın personelin çalıştığı işletemeye gelen kadınlar çay içiyor, sohbet ediyor.


​Amasya Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürü Serpil Demir, "Belediye başkanımız kadınlara rahat bir ortam ve çay evi hazırlayacağı sözünü vermişti. Bu sözünü kısa sürede tutarak, belediye binamızın hemen yanında çay evini oluşturdu. Kadınlarımız mesai saatleri içinde açık olan çay evimizden faydalanıyorlar" dedi.


Çay evine gelen Zübeyde Didem Kılınç da, "Bizler belediye personeli olarak burayı çok iyi değerlendiriyoruz. Öğle aralarında uzağa gitmek zorunda kalmadan, burada vakit geçirebiliyoruz. Belediyeye gelen vatandaşların da bekleme sürelerini değerlendirmeleri için oldukça güzel bir yer oldu. Vatandaşın mutluluğu bizi de mutlu ediyor. Amasyalı kadınlara hayırlı olsun" dedi.

ETİKETLER
cafe
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Son dakika: Kritik toplantı sonrası Erdoğan'dan Ermenistan'a son uyarı!
Altın alacaklar dikkat! Dikkat çeken açıklama: Dolarda kırılma olursa fiyatlar yükselir