Dilay Korkmaz, Cadılar Bayramı'nı kutlayan ünlüleri topa tuttu!

Ünlü sunucu Dilay Korkmaz, Cadılar Bayramı'nı kutlayan ünlülere tepki gösterdi. Korkmaz Instagram hesabından "Sırf dikkat çekmek uğruna şöyle saçma sapan işlerle uğraşıp, başlığına da 'eğlence' diyenlerin gözümde düştüğü duruma hiç bir zaman düşürmesin." paylaşımıyla tepkisini ortaya koydu. Korkmaz'ın tepkisi takipçilerinden büyük destek gördü.

Dilay Korkmaz, Cadılar Bayramı'nı kutlayan ünlüleri topa tuttu!
Dilay Korkmaz, Cadılar Bayramı'nı kutlayan ünlüleri topa tuttu!
GİRİŞ 01.11.2019 23:26 GÜNCELLEME 01.11.2019 23:32
Bu Habere 26 Yorum Yapılmış

Magazin D sunucusu Dilay Korkmaz, Cadılar Bayramı dolayısıyla kostüm partisi yapan ünlülere sosyal medya hesabı üzerinden ağır göndermelerde bulundu."SAÇMA SAPAN KOSTÜMLER GİYİP..."

Genç sunucu kişisel Twitter hesabından, "Bu geceki Cadılar bayramı paylaşımlarını hayretle izliyorum. Koca koca insanlar sırf dikkat çekmek için şu saçma sapan kostümleri giyip şu hallere düşmüşler yahu. Allah'ım beni (28) ve arkadaşlarımı (21-..) sırf dikkat çekmek uğruna şöyle saçma sapan işlerle uğraşıp, başlığına da 'eğlence' diyenlerin gözümde düştüğü duruma hiç bir zaman düşürmesin. Amin" sözleriyle dikkat çekti.

dilay korkmaz instagram

 

 

YORUMLAR 26
 • süleyman 6 ay önce Şikayet Et
  hepsi laik lik diye diye gavur aşığı oldular incil den azizler gününü kutlarlarda haerleri yok
  Cevapla
 • ottomans 7 ay önce Şikayet Et
  Simdiki nesile bakiyorumda batililasma ozentisi almis basini gidiyo yani toplum yuvarlak olmus kantocu teyyare grubu anliyacaginiz ama onlara insan deniyor nasil insanlarsa
  Cevapla
 • Ali Diyarbakırlı 7 ay önce Şikayet Et
  Kim kendini hangi kavme benzerse ondandır
  Cevapla
 • Hamdi 7 ay önce Şikayet Et
  cadılar bayramı değil canavarlar günü, sevgililer günü değil aziz valentin günü. Bu çevirileri düzeltmezsek milletimizin beynini daha çok yıkarlar.
  Cevapla
 • kocatürk 7 ay önce Şikayet Et
  Kendi Bayramlarımız da tatile kaçarken,cadılar bayramını benimser olduk.Biz müslümanız,YAZIK
  Cevapla
 • canan 7 ay önce Şikayet Et
  Biz Müslümanız diye herkes Müslüman olacak değil ya. Böyle durumlarda herkes kendi dininin gereğini yapar. BU ünlülerin Müslüman olduğunu nerden biliyoruz. Çıkıp beyan mı ettiler?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
ABD hükümetini korku sardı! Meşhur tugay harekete geçti
MGK'da son dakika kararları açıklandı!