Erdoğan imzaladı: Emniyet'e yeni birim! 12 şube müdürlüğü de kapatıldı

Emniyet Genel Müdürlüğü, bazı kamu kurum ve kuruluşları ile kamu iktisadi teşebbüslerine ilişkin Cumhurbaşkanı kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Erdoğan imzaladı: Emniyet'e yeni birim! 12 şube müdürlüğü de kapatıldı
Erdoğan imzaladı: Emniyet'e yeni birim! 12 şube müdürlüğü de kapatıldı
GİRİŞ 06.11.2019 07:30 GÜNCELLEME 06.11.2019 07:38
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Emniyet Genel Müdürlüğünün merkez teşkilatında, Terörle Mücadele Dairesi Başkanlığı bünyesinde bir şube müdürlüğü kuruldu.

 

 

Ayrıca Emniyet Genel Müdürlüğünün doğrudan merkeze bağlı taşra teşkilatında yer alan Trabzon Kriminal Polis Laboratuvarı Müdürlüğü ve buna bağlı 6 şube müdürlüğü ile Çankırı Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve bünyesindeki 6 şube müdürlüğü kapatıldı.

Bu arada Niğde'nin Ulukışla ilçesindeki Emniyet Amirliği de İlçe Emniyet Müdürlüğüne dönüştürüldü.

 

 

Bazı kamu kurum ve kuruluşlarına ait dolu ve boş kadrolarda değişiklik yapılmasına dair karar ile bazı kamu iktisadi teşebbüslerine ait kadro ve pozisyonların iptal ve ihdası hakkındaki karar da Resmi Gazete'de yer aldı.

Bu kapsamda Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Hakimler ve Savcılar Kurulu, İletişim Başkanlığı, Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu, Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Gelir İdaresi Başkanlığı bünyesindeki bazı dolu ve boş kadrolarda değişiklik yapıldı. 

Türkiye Taşkömürü Kurumu, Toprak Mahsulleri Ofisi, Türkiye Elektrik İletim A.Ş, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi (TCDD) Genel Müdürlüğü, Türkiye Vagon Sanayi A.Ş, TCDD Taşımacılık A.Ş, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş, Et ve Süt Kurumu, Devlet Hava Meydanları İşletmesi ve Elektrik Üretim A.Ş'ye ait bazı kadro ve pozisyonların iptal ve ihdasına ilişkin de düzenleme yapıldı.

ETİKETLER
kamu kurumu amirlik
YAZDIR
YORUMLAR 8
 • şems 8 ay önce Şikayet Et
  ne kadar gereksiz varsa kapatılmalıdır. bir de her kesin altında makam arabası var. olmayanlarda memurun kullandığı arabayı kendine bağlıyor. özellikle emniyette pazar alışverişi bile yapılıyor. oyle bir birim kuracaksın sirf bu islerle mesgul olsun.
  Cevapla
 • Suruçlu 8 ay önce Şikayet Et
  Suruç ilçe emniyet müdürümüz gitti. İnşallah yeni gelen kayyumla beraber gelir Suruç belediyesine kayyum bekliyoruz
  Cevapla
 • Eyt 8 ay önce Şikayet Et
  Mahalle muhtarlıklarıda kapatılmalı
  Cevapla
 • YURTTAŞ 8 ay önce Şikayet Et
  Aynen katılıyorum, devletin sırtındaki asalaklar vesselam
  Cevapla
 • Abdülhamit Han 8 ay önce Şikayet Et
  Gürültü ile mücadele Daire başkanlığı kurulsun , gürültü yapana milleti rahatsız edene bassın cezayı ,medeniyet gelsin ,kimse kimseyi rahatsız edemesin
  Cevapla
 • Trabzon lıu 8 ay önce Şikayet Et
  Sayın çumhurbaşkanı atama işleri, görevden almalar çok yavaş gidiyor. TRABZON da yaşayan biri olarak Vali dahil, tüm il müdürleri değişsin. Mümkünse Trabzon lu rizeli samsunlu olmasın. TRABZON da ortahisar ilçe milli eğitim müdürü Şükrü Köse olayı duydunuz Trabzon birbirine girdi. Bu sadece görünen olaylar. TRABZON bunca vali emniyet müdürü değişti ama il ve ilçe müdürleri değişmiyor. Niye bunca sıkıntıya rağmen... İl Kültür müdürü, havaliamnı baş müdürü vediğer müdürler, valilikteki birim müdürleri,
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Ayasofya ibadete açılıyor: Bütün iktidarların rüyasıydı, Erdoğan'la gerçek oldu
Korkunç iddia! Müslümanlara kasıtlı bulaştırıyorlar (13 Temmuz 2020 Günün Önemli Gelişmeleri)