Bin kadın terörist PKK'nın tecavüz ve infaz üssünden kaçtı!

PKK’nın kandırıp dağa kaçırdığı kız çocukları ile kadın teröristler kamplarda taciz, tecavüz ve infazlarla karşı karşıya kalıyor. Bugüne kadar binden fazla kadın kaçarak güvenlik güçlerine teslim oldu, kaçamayanlar da kurtuluşu intiharda buluyor.

Bin kadın terörist PKK'nın tecavüz ve infaz üssünden kaçtı!
Bin kadın terörist PKK'nın tecavüz ve infaz üssünden kaçtı!
GİRİŞ 09.11.2019 06:20 GÜNCELLEME 09.11.2019 06:20
Bu Habere 35 Yorum Yapılmış

Terör örgütü PKK-YPG-PYD’nin dağa kaçırdığı kız çocukları ve kadınlara insanlık dışı uygulamaları, örgütten kaçanların anlattıklarıyla birkez daha gözler önüne serildi. Terör örgütü, kaçırdığı küçük yaştaki kız çocuklarını zorla alıkoyuyor. Bugüne kadar örgüt tarafından kandırılan kadınların yüzde 79’unun 15-22 yaş grubunda olduğu belirlendi. Bu grupta yer alan kadınların yüzde 55’inin ise 15-18 yaş aralığında olduğu tespit edildi.

 

 

183 KADIN YAKALANDI

Dağa çıkarılan kadın teröristlerin yüzde 5'i üniversite, yüzde 13'ü lise, yüzde 59'u ortaokul veya ilkokul mezunu. Bugüne kadar binden fazla kadın örgütten kaçarak teslim oldu. Resmi verilere göre operasyonlarda 183 kadın yakalandı. Kadın teröristlerin bin 150'si itirafçı olarak örgütün kirli yüzünü anlattı. Kadınlar güvenlik güçlerine verdiği ifadelerde, kendilerinin ve yakınındaki kişilerin örgüt mensupları tarafından hem sözlü hem de fiziksel olarak taciz edildiğini söyledi.

 

 

İLK 30 GÜNDE TECAVÜZ

Kadınların yüzde 90'ına, PKK'nın 'tecavüz üssü'ne dönüşen Kandil'e götürüldükten sonra ilk 30 gün içinde aralarında elebaşlarının olduğu teröristler tecavüz ediyor. Bölücü terör örgütünün elebaşlarının taciz ve tecavüzlerinden kurtulmaya çalışan kadın teröristler, kaçmayı başaramadıkları takdirde “ajan” olarak suçlanarak infaz ediliyor.

ŞİKAYET EDENE TECRİT

Bazı kadın teröristler ise intiharı seçiyor. Hamile bırakılan kadın teröristlerin gebeliğinin zorla sonlandırıldığı, örgüt içinde tecavüze uğrayan kadınların bu durumu üst yöneticilerine şikayet etmesi sonucu tecrit tarzı cezalara maruz kaldığı, örgüt tarafından yoz ilişki olarak nitelendirilen kadın-erkek ilişkilerinin soruşturulması sürecindeki baskılar dolayısıyla intihar eden kadınlar bulunuyor. Örgütten kaçan kadınlardan sadece birinin, son 5 yılda 11 kadının intiharına, 8 kadının da infazına şahit olduğunu anlattığı öğrenildi.

Yeni Şafak

YAZDIR
YORUMLAR 35
 • Fethi 6 ay önce Şikayet Et
  Alan razı giden razı sadece üzgün olanlar ana babalar ama onlar da pkk partisine oy vererek bu lanet döngüye hizmetten hiç bıkmıyorlar.
  Cevapla
 • Suruçlu 6 ay önce Şikayet Et
  Ben Suruç belediyesinde çalışan bir personelim. Kayyum döneminde işe girdik. Seçimden sonra hdp geldi. Bizim işimize son vermekle tehdit ediyorlar haber 7 alilesine sesleniyorum. Lütfen ben ve arkadaşlarımızın sesini duyurun. Bunların yapmadığı usülsüzlük kalmadı. Terörle bağlantılı kişileri işe aldılar. Ne olur sesimizi duyurun kayyumu bizde istiyoruz
  Cevapla
 • Ayarcı 6 ay önce Şikayet Et
  Bilerek ve isteyerek dağa çıkıyorlar.yakalaninca inkar ve itiraf ediyorlar.universite veliseli kızların dağa çıkması normal değildir...
  Cevapla
 • Mizah 6 ay önce Şikayet Et
  Tecavüzcü Coşkun Kandil'de , AB-ABD görmez. Hiç bir basın kuruluşu yazmaz. Yahudi basın dünyayı yalanlarla kandırıyor.
  Cevapla
 • vatan millet 6 ay önce Şikayet Et
  Tabi o karayılanlar var. Yanlarındada 10 tane cariye var. Boşunamı orda bekliyorlar. Allah sızlar.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Erdoğan'ın 'İstanbul'un Fethi' ile ilgili tüyleri diken diken eden tarihi konuşması
Son dakika: Bakanlıktan 65 yaş üstü ve 18 yaş altı sokağa çıkma kısıtlaması açıklaması