Ölü bulunan eski İngiliz subayının eşi ile ilgili sürpriz gelişme!

Beyoğlu'nda ofisinin bulunduğu binanın önünde ölü bulunan İngiliz eski subayı James Gustaf Edward Le Mesurier'in eşi Emma Hedvig Christina Winber'e yurt dışına çıkma yasağı konulduğu öğrenildi.

Ölü bulunan eski İngiliz subayının eşi ile ilgili sürpriz gelişme!
Ölü bulunan eski İngiliz subayının eşi ile ilgili sürpriz gelişme!
GİRİŞ 14.11.2019 12:25 GÜNCELLEME 14.11.2019 12:25
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

Emma Hedvig Chirsitan Winber'e poliste yapılan sorgusunda evlerinde bulunan ve inceleme altına alınan bilgisayar, tablet ve cep telefonlarından oluşan 7 elektronik eşyayla ilgili sorular sorulduğu belirtildi. Polis tarafından intihar olarak değerlendirilen James Gustaf Edward Le Mesurier'in ruhsal sorunları için gittiği hastanelerin kayıtlarının da inceleme altına alındığı belirtildi. 

 

 

Öte yandan olay sırasında aynı binada bulunan ve alt katta bağımsız bir bölümde kalan Merih adlı evin hizmetçisinin de ifadesinin alındığı kaydedildi.

Gayrettepe'de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğüne dün saat 13.30 sıralarında bir kadın arkadaşı ile birlikte gelen Emma Hedvig Chirstina Winber yaklaşık 3 saat ifade verdi. 

 

 

YURT DIŞINA ÇIKIŞ YASAĞI KONDU

İsveç uyruklu Emma Hedvig Chirstina Winber'e soruşturma tamamlanana kadar yurt dışına çıkış yasağı konduğu öğrenildi. Genç kadının olayla ilgili yeniden ifadesine başvurulabileceği belirtildi. 

EVDE BULUNAN ELEKTRONİK EŞYALAR SORULDU

Öte yandan Cinayet Büro Amirliğinde kaldığı sürede olay gecesini tekrar tekrar anlatması istenen Emma Hedvig Christina Winber'e evlerinde bulunan bilgisayar, tablet ve cep telefonlarının aralarında bulunduğu 7 elektronik eşyayla ilgili sorular sorulduğu belirtildi. Polis tarafından inceleme altına alınan bu eşyalar için Emma Hedvig Christina Winber'in eşi ve kendisi tarafından kullanıldığını söylediği öğrenildi. 

YAZDIR
YORUMLAR 8
 • Yağmur 10 ay önce Şikayet Et
  Şüpheli cinayette kadının da parmağı çıkarsa hiç şaşırmam
  Cevapla
 • serdar 10 ay önce Şikayet Et
  sen kalk gel başka bir ülkede casusluk faaliyeti yap sonra ağla
  Cevapla
 • gresunlu 10 ay önce Şikayet Et
  ajan ne ektiyse onu biçmiş ...ah alan iflah olmaz
  Cevapla
 • osmanlı 10 ay önce Şikayet Et
  ben haberi duyduğumda konması gerektiğini söylemiştim.Ama papaz gibi çıkacağını da söylüyorum.Zaten ölüm sebebi cinayet açıklanmadı.Tam ingiliz oyunu.
  Cevapla
 • ottomans 10 ay önce Şikayet Et
  Ajanin karisiyli ilgili sanman bu ajan daha once kanadada suudi polislerle sohbet ediyordu 2013 te simdi noldu temizlediler herifi
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Merkez Bankası ters köşe yaptı! Uzmanlar açıkladı: İşte faiz artırımının 2 nedeni
En güçlü hava kuvvetlerine sahip ülkeler belli oldu