Skandal görüntü! Kadın görevlilere saldırdı, yerlerde sürükledi

Samsun'da Karadeniz Kız Yurdu’nda görevli güvenlik müdürü M.K., kendisine kapıyı açmadıkları iddiasıyla 2 kadın güvenlik görevlisine tekme tokat saldırdı. O anlara ilişkin görüntülerin ortaya çıkmasının ardından M.K.'nın görev yeri değiştirildi, olayla ilgili adli ve idari soruşturma başlatıldı.

Skandal görüntü! Kadın görevlilere saldırdı, yerlerde sürükledi
Skandal görüntü! Kadın görevlilere saldırdı, yerlerde sürükledi
GİRİŞ 05.12.2019 13:37 GÜNCELLEME 05.12.2019 13:37
Bu Habere 16 Yorum Yapılmış

Olay, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Kurupelit Yerleşkesi içerisinde yer alan Kredi ve Yurtlar Kurumu’na (KYK) bağlı Karadeniz Öğrenci Kız Yurdu'nda 6 ay önce meydana geldi.

 

 

Güvenlik müdürü olan M.K., kadın güvenlik görevlileri, kendisine kapıyı açmadığı gerekçesiyle önce sözlü olarak azarladı, sonra da tekme tokat saldırarak yerlerde sürükledi. Skandal görüntülerin ortaya çıkmasının üzerine M.K.'nin görev yeri değiştirildi, olayla ilgili adli ve idari soruşturma başlatıldı.

YAZDIR
YORUMLAR 16
 • izmir dobracı 9 ay önce Şikayet Et
  güvenlikçilere baban gelse kızların babası gelse yukarı çıkartmayacaksın kapıyı açmayacaksın misafir bölümünde görüşecekler diye kural var kadın güvenlikçiler haklı belki güvenlik müdürü bize deneme yapıyor sanmışlardır adamda müdürlük egosunu tam gaz basmış tekme tokat girmiş görevliye saldırmaktan ve darp etmekten 1 yıl hapis yatmalı ayrıca müdür-müsteşar-vekil fark etmek kim yaparsa hapis kararı olmalı
  Cevapla
 • gariban 9 ay önce Şikayet Et
  Beyin ameliyatı devreye girmeli..
  Cevapla
 • Safa 9 ay önce Şikayet Et
  Hoop çüşşşş desem !!!
  Cevapla
 • Mustafa 9 ay önce Şikayet Et
  Anne-Babam hariç kimsenin bana eli kalkamaz. Heleki bayana ! O adam değil işverenim, ülkemin başı bile olsa hayatı zehir etmek için herşeyimi feda ederdim
  Cevapla
 • bolulu 9 ay önce Şikayet Et
  ya bizim memleket öküz dolu. her işin kural kaidesi var . karşi haksızsa usulune uygun yaparsın
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Şehit ismi verilsin mi? diye oylandı, CHP ve HPD el birliği ile reddetti!
Yeni yasama yılı başladı! TBMM'de dikkat çeken anlar...