İŞKUR kapsamında ilkokul mezunu bekçi alımı! Başvuru şartları...

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) kapsamında özel sektör bünyesine en az ilköğretim mezunu bekçi alımı için başvurular başladı. İlanların başvuru linki ve detayları haberimizde…

İŞKUR kapsamında ilkokul mezunu bekçi alımı! Başvuru şartları...
İŞKUR kapsamında ilkokul mezunu bekçi alımı! Başvuru şartları...
GİRİŞ 08.01.2020 16:08 GÜNCELLEME 08.01.2020 16:08
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Türkiye İş Kurumu tarafından çeşitli özel sektör kurumları için bazı illerde bekçi alımı yapılıyor. Yayımlanan ilanlara göre, özel sektörde ve farklı illerde istihdam edilmek üzere bekçi alımı ilanlarına başvuru yapabilmek için en az ilköğretim mezunu olmak şartı gerekmektedir. Peki bekçi alımları hangi illerden yapılacak? İşte detaylar…

 

 

ALIMLAR HANGİ İLLERDE YAPILACAK?

- Adana

- Osmaniye

 

 

- Şırnak

- Manisa

- Kırşehir

- Kocaeli

- Ankara

- İstanbul

- Gaziantep

- İzmir

- Bursa

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Söz konusu bekçi alımlarına başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Bunun yanında sağlık problemi bulunmayan, dış görünüşüne özen gösteren, askerlik ile ilişkisi bulunmayan ve yüz kızartıcı suç işlememiş olan adaylar başvuru yapabilecektir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR tarafından yayımlanan bekçi alım ilanlarına başvuru yapmak için iki seçenek bulunmaktadır. Bunlardan birincisi, en yakın İŞKUR Genel Müdürlüklerine giderek şahsen başvuru yapılabilir veya internet üzerinden online olarak başvuru yapılabilir.

Bekçi Alımı Başvurusu İçin TIKLAYINIZ…

İŞKUR'a Nasıl Kayıt Yaptırılır?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

YORUMLAR 1
  • ümit ev 2 yıl önce Şikayet Et
    bende gece bekçisi olmak istiyorum bekçi olmak güzel vatanımı korumak
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Baykar, Bayraktar TB2 SİHA ile küresel savunma liginde
'Avrupa’nın yeni hasta adamı Almanya' Türkiye'nin bağımsız duruşundan rahatsız oldu