Kurtulmuş'tan 'Kadir Şeker' açıklaması

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Konya'da Özgür Duran'ı iddiaya göre, sevgilisi Ayşe D.'yi döverken engellemek istediği sırada çıkan arbedede kalbinden bıçaklayarak, ölümüne neden olan Kadir Şeker ile ilgili konuştu. Kurtulmuş, "Adaletin yerini bulmasını temenni ediyoruz" dedi.

Kurtulmuş'tan 'Kadir Şeker' açıklaması
Kurtulmuş'tan 'Kadir Şeker' açıklaması
GİRİŞ 14.02.2020 16:52 GÜNCELLEME 14.02.2020 16:54
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

AK Parti Genel Başkan Vekili Kurtulmuş, 'İlmi ve İçtimai Yönleriyle İskilipli Mehmed Atıf Efendi Sempozyumu'na katılmak için geldiği Çorum'da valiliği ziyaret etti.

Kurtulmuş, gazetecilerin sorusu üzerine, Konya'da Özgür Duran'ı iddiaya göre, sevgilisi Ayşe D.'yi döverken engellemek istediği sırada çıkan arbedede kalbinden bıçaklayarak, ölümüne neden olan Kadir Şeker ile ilgili açıklamalarda bulundu. Soruşturmanın devam ettiğini belirten Kurtulmuş, "Türkiye'nin çok hassas bir şekilde takip ettiği dava olacaktır. Adaletin yerini bulmasını biz de temenni ediyoruz. Tabi soruşturma aşamasında olan bir konu hakkında 'Şöyledir, böyledir' diyerek bir şeyler söylemenin doğru olmadığı kanaatindeyim. Ama bütün Türkiye hassasiyetle buradan adaletin gerçekleşmesini ve gerçekten birisine yardım ederken bu sonuçla karşılaşan Kadir'in bu yargılamada bir şekilde kurtulmasını bekliyor. Dolayısıyla soruşturma devam ediyor, vakit var. Bu soruşturma bir süreç alacaktır" diye konuştu.

 

 

YORUMLAR 3
 • Eytli 7 ay önce Şikayet Et
  Daha gencecik yazık be insallah cıkar. Ölen karısını dövene ne demeli
  Cevapla
 • ersan 7 ay önce Şikayet Et
  Karısını mı dövüyomuş.Hani karısının yuzu sargılı falan değil.Kadın da zaten dövmüyor diyodun.ayrıca dövse bile dövmenin karşılığı öldürme mi?
  Cevapla
 • zmc 7 ay önce Şikayet Et
  bu işte bir sıkıntı var !!! şeker niye bıçak taşıyordu? şeker o kadını tanıyor muydu? kadın neden ifade değitirdi? soruşturma derinlemesine yapılsın. medya baskısı sonucu etkilemesin.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Besmele çeken Fatiha okuyan papağan! Sloganıda Başkan Erdoğan
Yunanistan-ABD Tatbikatının Görüntüleri Ortaya Çıktı