Peş peşe açıklamalar: Kreşler tatil edildi

Son dakika haberi: Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Bakanlık tarafından açılış izni verilen özel kreş, gündüz bakımevleri ile özel çocuk kulüplerinin 16 Mart'tan itibaren tatil edildiğini duyurdu.

Peş peşe açıklamalar: Kreşler tatil edildi
Peş peşe açıklamalar: Kreşler tatil edildi
GİRİŞ 13.03.2020 01:24 GÜNCELLEME 13.03.2020 02:24
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Bakan Selçuk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına yönelik tedbirler kapsamında çalışmalar gerçekleştirildiğini belirterek, "Bakanlığımız tarafından açılış izni verilen özel kreş, gündüz bakımevleri ile özel çocuk kulüpleri 16 Mart'tan itibaren bir sonraki açıklamamıza kadar tatil edilmiştir." ifadelerini kullandı.

Küresel Kovid-19 salgınına ilişkin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, bakanlar ve ilgili kurumların katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda yeni ulusal tedbirlerin alınması karara bağlanmıştı.

YORUMLAR 2
  • BLAUBERG 1 yıl önce Şikayet Et
    Ancak çocuklarımızın kreşe gitmediği günler için kreşler paralarını alıyorlar ama.nasıl olacak.belki insanlar bu zaruri tatil için o para ile birini tutar çocuğu için.çünkü işe gitmeyince işveren hemen para kesiyor.raporlu olsan bile.
    Cevapla
  • yorumcu 1 yıl önce Şikayet Et
    Çıkma bence ekranlara tepki çekiyorsun.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Başkan Erdoğan müjdelemişti... Pratisyen hekime 2 bin 500, uzman doktora 5 bin lira zam!
Türkiye'de gün gün koronavirüs tablosu vaka ve ölüm sayıları! Son durum