Koronavirüs sonrası dikkat çeken görüntü!

Dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgını uçuş trafiğini alt üst ederken, havayolu şirketlerinin uçuşlarında büyük iptaller yaşandı. Hava trafiği ile ilgili anlık bilgiler veren flightradar uygulamasında da uçak trafiğindeki büyük azalma dikkat çekti.

Koronavirüs sonrası dikkat çeken görüntü!
Koronavirüs sonrası dikkat çeken görüntü!
GİRİŞ 25.03.2020 12:00 GÜNCELLEME 25.03.2020 12:01
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Dünya genelinde havayolları koronavirüs nedeniyle tarihin en büyük krizini yaşıyor. Havayollarının sefer iptallerindeki sayı katlanarak artıyor. Birçok ülke arasında da uçuşlar durdu. Zorunlu haller dışında da uçak yolculuğuna talep virüs endişesiyle her geçen gün düşüyor. Hastalığın yayılması, zayıf yolcu talebi ve yeni seyahat kısıtlamaları, havayolu şirketlerinin uçuşlarını da vurdu. Dünya genelinde birbiri ardına uçuşların iptal olması nedeniyle uçaklar yere indi. Uçuş trafiğindeki büyük düşüş radar görüntülerine de yansıdı.

 

 

Hava trafiği ile ilgili anlık bilgiler veren flightradar uygulamasındaki Avrupa hava sahasındaki görüntü özellikle dikkat çekti.Radar kayıtlarına göre Avrupa hava sahasında uçak hareketliliğindeki büyük düşüş olduğu gözlendi. Türkiye hava sahasında da uçuş trafiğindeki azalma olduğu görüldü. Koronavirüsü öncesi kayıtlarda ise uçuş trafiğindeki yoğunluk radara yansımıştı.

YAZDIR
YORUMLAR 1
  • teknisyen 3 ay önce Şikayet Et
    Dünyanın havası temizlensin biraz ya bitirdiniz güzelim dünyayı
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Kemal Sunal aramızdan ayrılalı 20 yıl oldu
Hastaların yüzde 30'unu öldürüyordu! Koronavirüsteki ölümcül gizem nihayet çözüldü