Tarihi mezarlıktam mide bulandıran klip!

İBB Mezarlıklar Müdürlüğü yönetimi ve sorumluluğu altında olan ve Eyüpsultan Mezarlığı’nda çekildiği tahmin edilen eş cinsel ögelerle dolu klip, sosyal medyada büyük tepki çekti.

GİRİŞ 03.04.2020 15:37 GÜNCELLEME 03.04.2020 15:37
Bu Habere 39 Yorum Yapılmış

Osmanlı döneminden kalma tarihi kabirler üzerinde çekilen klipte tarihi mezarların bu tür bir olaya alet edilmesi sosyal medyada tepkiye neden oldu.

VATANDAŞLARI ÇİLEDEN ÇIKARTTI

Eyüpsultan Mezarlığı olduğu tahmin edilen tarihi bir mezarlıkta eş cinsel ögelerin ön plana çıkartılarak çekilen klip sosyal medyada tepkiye neden oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Mezarlıklar Müdürlüğü kontrolünde olan ve bazılarının üzerinde ayet olduğu gözlenen tarihi mezar taşlarında eş cinsel ögelerin ön plana çıkartıldığı klip çekilmesi vatandaşları çileden çıkardı.

Klibin ne zaman çekildiği ve izin alınıp alınmadan mı çekildiği ise henüz bilinmiyor. Görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından vatandaşlar ''Bu klip nerede çekildi? İddia edildiği gibi Eyüpsultan Mezarlığı’nda mı çekildi? Değilse neresi? İzin alarak mı çektiler? Yok değilse mezarlık görevlileri neredeydi?” sorularını sordu.

Skandal görüntülerde bir şahsın, eş cinsel öğeleri öne çıkararak Osmanlı devrinden kalma kabirler üzerinde yürümesi ve bunu klipleştirdiği görülüyor. Yine bu şahsın kabristanda mezar taşlarına ve kendisine odak oluşturarak sergilediği hareketlerde özellikle Osmanlı döneminde kalma mezarları seçmesi dikkatlerden kaçmadı. Öte yandan, videoyu izleyen birçok kişi, eş cinsel şahıs hakkında gerekli işlemlerin yapılması için çağrıda bulundu.

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 39
 • Adanalı. 11 ay önce Şikayet Et
  Sayın valimiz ve İçşleri bakanımız bunun hesabını sormalı.
  Cevapla
 • Bahadır 11 ay önce Şikayet Et
  Bu gurur devlete ders verip Allah ve Resulüne düşmanlık edenlere oy verenlerindir.
  Cevapla
 • Abdullah 11 ay önce Şikayet Et
  Allah'ın laneti üzerine olsun.
  Cevapla
 • ali 11 ay önce Şikayet Et
  Verirsen ekreme oy olacağı budur.
  Cevapla
 • k x k xk x 11 ay önce Şikayet Et
  Lan bunları hapise niye atmıyosunuz gösterin ben vurim şuları
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Kaşıkçı'nın nişanlısı başvuru yapacak: Muhammed bin Selman Türkiye'de yargılansın
Çocuklar için MIS-C tehlikesi: Ölümcül vakalar görülüyor