Fransa'ya götüreceklerdi! Sınırda ele geçirildi

Edirne'nin İpsala Sınır Kapısı'nda, bir TIR'da yapılan kontrollerde, Fransa'ya götürülmek üzere ihracatı ön izne bağlı olan 767 bin korucuyu tıbbi maske ile dezenfektanlar ele geçirildi.

Fransa'ya götüreceklerdi! Sınırda ele geçirildi
Fransa'ya götüreceklerdi! Sınırda ele geçirildi
GİRİŞ 09.04.2020 18:04 GÜNCELLEME 07.05.2020 21:53
Bu Habere 110 Yorum Yapılmış

Ticaret Bakanlığı, corona virüs salgını nedeniyle koruyucu maske, tulum, önlük, gözlük, cerrahi maske ve tıbbi eldiven ihracatını ön izne bağlı mallar listesine dahil etti. 

Edirne'nin İpsala ilçesinden Yunanistan'a açılan İpsala Sınır Kapısı'na gelen Romanya plakalı TIR'ı kontrol eden gümrük görevlileri, içinde sargı bezi bulunduğu beyan edilen TIR'da, ön izin alınmadan Fransa'ya götürülen 767 bin koruyucu tıbbi maske, 12 bin adet anti bakteriyel ıslak mendil, 4 bin 80 adet anti bakteriyel el dezenfektanı ele geçirdi.

 


Ele geçirilen malzemelere el konulurken, olayla ilgili inceleme başlatıldı. 

YORUMLAR 110
 • vatandaş 1 ay önce Şikayet Et
  Gereken yapılır herhalde.
  Cevapla
 • Hakikat 1 ay önce Şikayet Et
  Makron açıp telefonu Tayyip abi yardım et abi deseydi Reis sen fransa cumhurbaşkanı makron ben ümmetin Reis i Tayyip Erdoğan tüm Avrupada ki garip gurabaya ettiğim yardımı senden de esirgemeyeceğim der bir A400 de fransaya karanlığın ardında nice güneşler var gönderirdi böyle alavere dalavere fransaya yakışmadı
  Cevapla
 • Vatan49 1 ay önce Şikayet Et
  Yapanlar casusluktan tutuklanmalı!
  Cevapla
 • kahramanmaraş. 1 ay önce Şikayet Et
  Türk Ceza Kanunu yeniden gözden geçirilmeli. Cezalar yetersiz olduğundan insanlar suç işlemekten korkmuyorlar. İnsan hakları diyorlar, mahkumlar hapse atılmaktan korkmuyorlar. Otel de yatar gibi yatıp aftan faydalanıp hemen çıkıyorlar. Mahkumları çalıştırıp, Meslek sahibi yapın. Boşa yatmasınlar. Üretken olsunlar.
  Cevapla
 • Ümit 1 ay önce Şikayet Et
  Gavur Fransa Türkiye’ye muhtaçmı oldun macron macron ,|, Al sana maske al sana dezenfektan ,|,
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Kılıçdaroğlu'na kaçakçı denilseydi!
Bu meslekleri seçerken bir daha düşünün!