Başhekim isyan etti: Sizi buradan ifşa etmemi ister misiniz?

Kocaeli'de pandemi hastanesi olarak hizmet veren Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş, hastane köşelerine anne- babasını terk edip kaçanlara sert tepki gösterdi. Güneş, "Üzüntü verici bir durum. Sizi buradan ifşa etmemi ister misiniz?" dedi.

Başhekim isyan etti: Sizi buradan ifşa etmemi ister misiniz?
Başhekim isyan etti: Sizi buradan ifşa etmemi ister misiniz?
GİRİŞ 24.04.2020 23:51 GÜNCELLEME 24.04.2020 23:58
Bu Habere 210 Yorum Yapılmış

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde bulunan ve korona virüs salgını nedeniyle pandemi hastanesi olarak hizmet veren Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Güneş, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Hastanede korona virüs tedavisi gören anne-babalarıyla ilgilenmeyen çocuklarına tepki gösteren Güneş yaptığı paylaşımda, "Bizim hayat felsefemiz anne-babaya of! bile demeyi yasaklamıştır. Buna rağmen virüs kaparım diye hastaneye, cami avlusuna bebeğini bırakıp kaçanlar gibi bırakıp giden ve hiç ulaşılamayan veya tedavisi tamamlanan anne babasını almaya bile yanaşmayanlar. Biz hastane çalışanları olarak onları anne ve babamız olarak kabul edip her türlü ihtiyaçlarını karşılar, bakımlarını yaparız. Bu bizim insani, vicdani ve mesleki görevimiz. Biz bu görevimizi zevkle ve bir ibadet duygusuyla yapıyoruz. Ya siz hastane köşesine anne- babasını terk edip kaçanlar. Telefonlarımıza dahi cevap verme nezaketinde bulunmayanlar. Evet bunların sayısı parmak sayısı kadar ama üzüntü verici bir durum. Sizi burada ifşa etmemi ister misiniz" dedi.

 

 

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 210
 • Ertuğrul 2 yıl önce Şikayet Et
  İfşa edin hocam utanan insan olduğunu belli eder utanmayan da hayvandan daha aşağı olarak kalır.
  Cevapla
 • Haluk milli görüş 2 yıl önce Şikayet Et
  Tüm haberler hakkında şikayetim bir cümleyi iki defa yazmak adetmi kuralmı uslubmu bir anlam veremedim uzatınca haber kısa tutunca haber olmuyormu .
  Cevapla
 • ömer 2 yıl önce Şikayet Et
  Yazıklar olsun böyle şahıslara
  Cevapla
 • FARUK 2 yıl önce Şikayet Et
  Corona virüsü demekki hak etmişiz
  Cevapla
 • vedat 2 yıl önce Şikayet Et
  başhekim yüzde yüz haklı insanlarımızda insanlık ahlak iman kalmamış imanlı müslüman olsa anne babasına öyle davranmaz bunlar adı müslüman olanlardan
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Kahraman şehit polis teröristi böyle öldürdü!
Akşener'den Flaş İmamoğlu ve Yavaş çıkışı! CHP'den alacaklı hale geldik