Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Anneler Günü' mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hepimiz için şefkat yuvası ve güvenli bir liman olan annelerimiz, 'Cennetin annelerin ayaklarının altında olduğuna' inanan bizler için baş tacıdır." ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Anneler Günü' mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Anneler Günü' mesajı
GİRİŞ 09.05.2020 20:51 GÜNCELLEME 09.05.2020 20:51
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 10 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Mesajında, "Gelecek nesillerin yetiştirilmesinde en büyük sorumluluğu üstlenen, fedakarlığın ve sınırsız sevginin timsali, en kıymetli sığınağımız, ilk öğretmenimiz annelerimizin, Anneler Günü'nü tebrik ediyorum." ifadelerine yer veren Erdoğan, şunları kaydetti:

"Hepimiz için şefkat yuvası ve güvenli bir liman olan annelerimiz, 'Cennetin annelerin ayaklarının altında olduğuna' inanan bizler için baş tacıdır. Üzerimizdeki haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz annelerimiz, geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuk ve gençlerimizin duygularının, düşüncelerinin ve karakterlerinin şekillenmesinde temel rol üstlenmekte; karşılıksız sevgi, sabır ve fedakarlık gibi yüce hasletleriyle tüm topluma örnek olmaktadırlar.

Evlatları için tüm zorluklara göğüs geren ve engin hoşgörüsüyle yolumuzu aydınlatan annelerimizin, ihtiyaçlarının ve beklentilerinin karşılanması, mutlu ve huzurlu olmaları, hayat şartlarının iyileştirilmesi hususunda yılmadan çalışmayı sürdüreceğiz. İstikbalimizin, birlik ve beraberliğimizin en önemli mimarları olan, her daim hürmetlerin en büyüğünü hak eden annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyor; ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyorum."

YORUMLAR 2
  • Ramazan 2 ay önce Şikayet Et
    Allah razı olsun sen bitanesin rabbim sizin annenizin ve benim anneminde inşallah günahlarını affetsin rahmetli annelerimizin ve bütün annelerin anne adaylarının ve adı anne olan bütü annelerin anneler günü kutlu olsun cennet vari insanlarsınız sizler cennet kokulu anneler annelerinize ve anne adaylarını kırmayın incitmeyin artık onlar kırılacak zarar görecek insanlar değiller üzmeyin ne olursunuz ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN
    Cevapla
  • Nazlı 2 ay önce Şikayet Et
    Amin Reis
    Cevapla
DİĞER HABERLER
İçişleri Bakanlığı'ndan sokağa çıkma kısıtlaması iddiasına yanıt
Beyrut'ta 27 saat sonra enkaz altından küçük çocuk kurtarıldı