Fatih Tezcan'dan gazetecilere çirkin şantaj! Cengiz Er'den okkalı cevap!

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca ‘Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik ile Halk Arasında Korku ve Panik Yaratmak Amacıyla Tehdit’ suçlarından soruşturma başlatılan Fatih Tezcan, kendisini eleştiren gazetecilere tehditler savurdu. Tezcan'ın provokasyon kokan açıklamalarına Cengiz Er böyle cevap verdi.

Fatih Tezcan'dan gazetecilere çirkin şantaj! Cengiz Er'den okkalı cevap!
Fatih Tezcan'dan gazetecilere çirkin şantaj! Cengiz Er'den okkalı cevap!
GİRİŞ 15.05.2020 00:29 GÜNCELLEME 15.05.2020 00:30
Bu Habere 56 Yorum Yapılmış

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Fatih Tezcan’a ““Biz bir daha sokağa çıkarsak eğer kimleri toplayacağız, listelerden haberiniz var mı sizin, ailenizi nasıl koruyacaksınız? Karınızı, çocuklarınızı nasıl koruyacaksınız bizden? Erdoğan'ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede” sözleri nedeniyle ‘Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik ile Halk Arasında Korku ve Panik Yaratmak Amacıyla Tehdit’ suçlarından soruşturma başlatmıştı.

CENGİZ ER'DEN TEPKİ!

Fatih Tezcan'ın provokasyon dolu açıklamaları üzerine Cengiz Er, sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Er, ''Milletin karısına-kızına göz koyan bu manyağın deli olmadığına karar verdim.Bu meczubun kibri bir yerlerden besleniyor.
Utanmadan da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın adını ağzına alıyor.Ve yazıklar olsun ki mahallede çıt çıkmıyor.''
ifadelerini kullandı.TEHDİTLER SAVURDU!

Daha önce birçok kez provokasyon içeren mesajlarıyla gündeme gelen Fatih Tezcan, Twitter hesabından kendisini ''Milletin karısına-kızına göz koyan bu manyağın deli olmadığına karar verdim.Bu meczubun kibri bir yerlerden besleniyor.Utanmadan da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın adını ağzına alıyor.
Ve yazıklar olsun ki mahallede çıt çıkmıyor'
' diye eleştiren Cengiz Er'e tehdit ve şantaj dolu mesajla yanıt verdi.FATİH TEZCAN'DAN ÇİRKİN ŞANTAJ

Tezcan mesajında, ''Milletin karısına-kızına göz koymak mı? Cengiz Er! Sen herkesi kendin gibi sapık mı sandın? Sen az bekle... Ben senin gerçek yüzünü ne zaman ortaya dökeceğimi çok iyi biliyorum... A Haber’den seni Kimin kovdurduğunu... Sebebini... Seni tüm Türkiye öğrenecek... Sen sabret biraz...''diye tehdit etti.

CENGİZ ER MEYDAN OKUDU

Cengiz Er, Fatih Tezcan'ın tehdit dolu mesajına, ''Niye az bekliyoruz ki?
Herkese anında cevap veriyorsun beni niye öteliyorsun. Yaşlanıyor musun yoksa?''
diye cevap verdi.MESAJI PAYLAŞAN SEVİLAY YILMAN'I DA TEHDİT ETTİ

Fatih Tezcan, Cengiz Er'in mesajını paylaşan Sevilay Yılman'ı da tehdit etti. Sevilay Yılman, Cengiz Er’in mesajını paylaştığı için Tezcan’ın kendisini tehdit ettiğini yazdı.

SAVCILARA ÇAĞRIDA BULUNDU

Habertürk yazarı Sevilay Yılman, hakkında soruşturma başlatılan Fatih Tezcan'ın kendisini arayarak tehdit ettiğini açıkladı. Yılman, soruşturmayı yürüten savcıya da bir çağrı yaptı

 

 

Diğer yandan, soruşturmaya konu olan bu sözler hakkında sosyal medyada yapılan yorumlar üzerine Tezcan'ın bazı gazetecileri telefonla arayarak tehdit ettiği ortaya çıktı.

Bu tehditlerden nasibini alan isimlerden birisi olan Habertürk yazarı Sevilay Yılman, konuyu bugün köşesinde okurları ile paylaşarak, savcılığa çağrıda bulundu.

 

 

Sevilay Yılman şu ifadeleri kullandı;

"Twitter’daki hesabımdan kendisiyle ilgili yapılmış bir paylaşımı RT ettiğimden dolayı Fatih Tezcan aradı ve bu paylaşıma destek verdiğim için akla ziyan üslup ve ifadelerle tehditler savurdu!

Bilindiği gibi İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, dün akşam soruşturma başlattı. Halkı kin ve düşmanlığa tahrik ile halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla tehdit suçlarından... Özel telefonumdan açık açık şahsımı tehdit ederek korkutmaya çalışan Tezcan ile ilgili bu bilgiyi de soruşturmayı başlatan yetkililerin dikkatine sunuyorum... Birileri bu adama Türkiye Cumhuriyeti’nin bir hukuk devleti olduğunu, Muz Cumhuriyeti olmadığını lütfen öğretsin..."

YAZDIR
YORUMLAR 56
 • Doksan Dokuz 1 ay önce Şikayet Et
  Huzur İslam'da
  Cevapla
 • ismail 1 ay önce Şikayet Et
  savaş ta bile kadın ve çocuklara dokunma deyen bir medeniyetimiz var. bu meczuba gereken yerlerden neden hakettiği cevap verilmez. burası çok manidardır.
  Cevapla
 • SedAT 1 ay önce Şikayet Et
  ben ortada tehdit falan göremedim.
  Cevapla
 • ruveyde 1 ay önce Şikayet Et
  gözleri vardir gormezlerdensin o zaman
  Cevapla
 • pls 1 ay önce Şikayet Et
  adam haklı ne dedmişki kızalım
  Cevapla
 • Yorumcu 1 ay önce Şikayet Et
  KARAKTERSİZ! "Karınızı, çocuklarınızı nasıl koruyacaksınız" cümlesinde neyi haklı buldun!
  Cevapla
 • osman abi 1 ay önce Şikayet Et
  fatih, heyecanlıdır ama adamdır adam
  Cevapla
 • Yorumcu 1 ay önce Şikayet Et
  Bu varlığa bu cümleden sonra haklıdır diyen karakter konusunda eksiye düşmüştür, omurgasını yitirmiştir.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Azerbaycan Ermenistan'ı pişman etti! Tamamı yok edildi
Uçak türbülansa girdi; yolcuların panik anları kamerada