Dikkat çeken sözler: CHP'de birileri Kılıçdaroğlu'nu sabote etmeye mi çalışıyor?

CHP'nin skandala dönüşen Anıtkabir ziyaretinde, Kemal Kılıçdaroğlu 18 dakika boyunca tek başına bekletilmişti. Bu görüntüleri kamuoyuna CHP'li Tuncay Özkan'a yakınlığıyla bilinen ANKA ajansı servis etti. Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, CHP'de birilerinin Kılıçdaroğlu'na sabote etmeye çalıştığına dikkat çekti.

GİRİŞ 22.05.2020 09:33 GÜNCELLEME 22.05.2020 09:33
Bu Habere 53 Yorum Yapılmış

CHP'nin skandala dönüşen Anıtkabir ziyaretinde, Kemal Kılıçdaroğlu 18 dakika boyunca tek başına bekletilmişti. Bu görüntüleri kamuoyuna CHP'li Tuncay Özkan'a yakınlığıyla bilinen ANKA ajansı servis etti. Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, CHP'de birilerinin Kılıçdaroğlu'na sabote etmeye çalıştığına dikkat çekti. Selvi'nin yazısından ilgili bölüm şöyle

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 19 Mayıs günü Anıtkabir’de güneş altında tek başına 18 dakika beklediği görüntüler, CHP’ye yakın ANKA ajansı tarafından servis edildi. ANKA ajansı, birkaç el değiştirdikten sonra CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan’a yakın bir grup tarafından satın alındı. Teknik donanımı güçlendirildi, CHP’nin mitinglerini, genel merkezin faaliyetlerini tek merkezden yayına çıkarabilecek bir ajansa dönüştürüldü. ANKA ve KRT’yi Tuncay Özkan’a yakın bir ekip yönetiyor ve bir anlamda CHP’nin resmi ajansı gibi faaliyet gösteriyor. Bir de CHP’ye yakın Halk TV var.

Eğer ANKA o görüntüleri servis etmese Kılıçdaroğlu’nun Anıtkabir’de düştüğü durumun kimse farkında olamayacaktı. Sanki bu yetmiyormuş gibi, ANKA aynı gün birkaç saat arayla bu kez Kılıçdaroğlu’na alınan yeni makam aracının görüntülerini yayınladı. Kılıçdaroğlu iktidarı lüks makam araçları üzerinden vurmaya çalışırken, adeta “Bak senin bindiğin makam aracı da öyle fakir fukara işi değil, 2 trilyonluk araca biniyorsun” denildi. Algı oluşturmak için, Anıtkabir’deki yalnız adam görüntüsü ve lüks makam aracından bir kare yeter. Önceleri pek ihtimal vermiyordum ama artık “CHP’de birileri Kemal Bey’i sabote mi etmeye çalışıyor” diye ciddi ciddi düşünüyorum.

KAYNAK: HÜRRİYET
YAZDIR
YORUMLAR 53
 • ÜLKÜCÜ 4 ay önce Şikayet Et
  Kemali sevmem fakat bekletilme saygısızlığı düpedüz terbiyesizlik.
  Cevapla
 • Trabzonlu 4 ay önce Şikayet Et
  chp dallas dizisine dönmüş, kimin eli kimin cebinde belli değil
  Cevapla
 • cetin 4 ay önce Şikayet Et
  nasil geldiyse , oyle gidecek
  Cevapla
 • orhan 4 ay önce Şikayet Et
  Kemal bey giderse olan akp ye olur.
  Cevapla
 • avcı 4 ay önce Şikayet Et
  CHP de birileri Kılıçtaroğlunu sabote mi ediyor muş ? çok güldüm bu cümleye o zaman adama sormazlar mı ŞİMDİYE KADAR NERDEYDİNİZ...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Erdoğan'dan çok önemli açıklamalar! TBMM yeni yasama yılına başlıyor
Otomobil piyasası iyice karıştı! El ele verdiler fiyatlar 40 bin TL birden yükseldi