Cinnet getiren kadın kocasını bıçakladı, çocuğunu 11'nci kattan atmak istedi

İstanbul'da eşiyle tartışan bir kadın cinnet getirdi ve mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile kocasını bıçakladı. Ardından balkona çıkan kadın, bağırarak 11. kattan çocuğunu aşağı sarkıttı. Cinnet getiren kadın, komşuları ve polis ekipleri tarafından ikna edilince çocuğu atmaktan vazgeçti. Yaralı adam ise hastaneye kaldırıldı.

Cinnet getiren kadın kocasını bıçakladı, çocuğunu 11'nci kattan atmak istedi
Cinnet getiren kadın kocasını bıçakladı, çocuğunu 11'nci kattan atmak istedi
GİRİŞ 08.06.2020 08:21 GÜNCELLEME 08.06.2020 08:21

Küçükçekmece'de bir kadın, tartıştığı kocasını bıçakladıktan sonra çocuğunu 11'inci kattaki evlerinin balkonundan sarkıtarak aşağı atmakla tehdit etti. Cinnet getiren kadını olay yerine giden polis ekipleri ikna etti.

Olay saat 23.00 sıralarında Atakent Mahallesi 235 Sokak'ta bulunan bir sitede meydana geldi. İddiaya göre, kocası Suat A. ile tartışan Esra A. cinnet getirdi. Mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile kocasını bıçaklayan Esra A. ardından çocuğunu alarak 11'inci katta bulunan evlerinin balkonuna çıktı. 

ÇOCUĞU 11. KATTAN SARKITTI

Bağırarak çocuğu balkondan aşağı sarkıtan kadını, toplanan komşuları ikna etmeye çalıştı. Bunun üzerine çocuğu içeri alan Esra A. elindeki bıçakla bağırmaya ve tehditler savurmaya devam etti. Haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri kadının balkondan atlama ihtimaline karşılık yere branda açtı. Yaralı koca Suat A. sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. 

POLİS İKNA ETTİ

Polis ekipleri bir türlü sakinlmeyen kadını uzun uğraşlar sonucunda ikna ederek aşağı indirdi. Cinnet getiren Esra A. da ambulansla hastaneye kaldırıldı. Komşuları olan ve olayı gören Semih Aslan, "Kendileri 11'inci kattaki komşularımız olurlar. Bayan cinnet getirdi, eşini bıçakladı. Çocuğu da balkondan sarkıtınca böyle bir gece yaşıyoruz. İki tane çocuğu var, çocuklardan biri otizmli, balkondan sarkıttı, atmaya kalktı ama tekrar içeri aldı. Şu an bekliyoruz, eşi hastanede" şeklinde konuştu.

Polis olayla ilgili çalışma başlattı. 

ETİKETLER
bıçaklama
YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Sağlık sistemini Yunanistan ile kıyaslayıp Türkiye'yi seçtiler
Bakan Koca koronavirüste iyi haberi duyurdu: Kontrol altına alındı