Milli Savunma Üniversitesi MSÜ sınavı sonuçları açıklandı

ÖSYM tarafından 14 Haziran'da uygulanan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2020-MSÜ) sonuçları açıklandı. Sınava katılan adaylar sonuçları ÖSYM'nin sonuç açıklama sayfası (sonuc.osym.gov.tr) üzerinden T.C kimlik no ve şifreleriyle öğrenebilecek.

Milli Savunma Üniversitesi MSÜ sınavı sonuçları açıklandı
Milli Savunma Üniversitesi MSÜ sınavı sonuçları açıklandı
GİRİŞ 02.07.2020 17:25 GÜNCELLEME 02.07.2020 17:25

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 14 Haziran 2020 tarihinde yapılan 2020 MSÜ sınav sonuçları dakikalar önce belli oldu. Sınav sonuçlarını öğrenmek için sayfamızdaki sonuç linkini kullanabilirsiniz…

ÖSYM, 2020 MSÜ SONUÇLARINI AÇIKLADI

ÖSYM’den yapılan duyuru şu şekilde; 14 Haziran 2020 tarihinde uygulanan 2020 Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavına (2020-MSÜ) ait değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınav sonuçlarına 02 Temmuz 2020 tarihinde saat 17.00'den itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilirler. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

2020-MSÜ SINAV SONUÇLARININ AÇIKLANMASI

Adaylar sınav sonuçlarını; T.C. Kimlik Numarası ve şifreleri ile ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden ve mobil uygulamalarından öğrenebileceklerdir. Adaylara sonuç belgesi gönderilmeyecektir. İnternet sayfasında ilan edilen sonuç bilgileri adaylara tebliğ hükmündedir.

ÖSYM, adaylara yönelik sınav sonuç belgelerinin doğrulanmasını sağlamak üzere “Sonuç Belgesi Kontrol Sistemi” işlemini hizmete sunmuştur. Bu amaçla kullanılmak üzere Sınav Sonuç Belgelerinin en alt kısmına, sistem tarafından rastgele üretilmiş bir “Sonuç Belgesi Kontrol Kodu” basılmaktadır. Söz konusu işleme https://sonuc.osym.gov.tr üzerinde Sonuç Belgesi Kontrol Sistemi sayfasından ulaşılmaktadır.

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Trump'a 'Katar'ı işgal edelim' teklifi! ABD Başkanı'ndan teklife cevap
Ev ve araba alacaklar dikkat! İşte güncel taşıt - konut - ihtiyaç kredisi faiz oranları...