Selvi'den çok çarpıcı Muharrem İnce anekdoktları: Anket bile yaptırmış

Muharrem İnce'nin, parti kuracağı söylentileri konuşulmaya devam ederken; Hürriyet Gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi de İnce'nin yaptığı açıklamayı hatırlatıp parti kurma hazırlığında olduğunu yalanlamadığını, nabız yokladığını, iki ayrı kamuoyu araştırma şirketine anket yaptırıldığı kulislerini bugünkü köşesine taşıdı.

Selvi'den çok çarpıcı Muharrem İnce anekdoktları: Anket bile yaptırmış
Selvi'den çok çarpıcı Muharrem İnce anekdoktları: Anket bile yaptırmış
GİRİŞ 03.08.2020 12:50 GÜNCELLEME 03.08.2020 12:50
Bu Habere 77 Yorum Yapılmış

Muharrem İnce'nin, CHP'nin 37. Olağan Kurultayı'ndan sonra parti kuracağı kulisleri konuşulmaya devam ediyor. Muharrem İnce de dün twitter hesabından konu ile ilgili paylaşım yaptı.

Hürriyet Gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi de bugün kaleme aldığı yazısında İnce'nin, her kritik karardan önce olduğu gibi Bodrum'a çekildiğini hem tatil hem de nabız yoklaması yapacağını dile getirdi.

MUHARREM İNCE NABIZ YOKLUYOR

CHP gibi bir partiden ayrılıp parti kurmanın kolay olmadığını belirten Selvi, sözlerine şu şekilde devam etti "Daha önce yeni parti kurma iddialarını jet hızıyla yalanlayan Muharrem İnce bu kez uzun süre sessiz kaldı. Dün sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. ‘Bu süreçte bir gazeteye, haber ajansına konuşmadım, açıklama yapmadım. Memleket için doğru olduğuna inandığım bir karar aldığımda kararımı açıklarım’ dedi.Ama dikkat edin, parti kuracağı yönündeki haberleri yalanlamadı. Muharrem İnce nabız yokluyor."

BAYRAMDAN SONRA HAREKETLENME BAŞLAYACAK

İnce'nin, parti kurma konusunu artık gündemine aldığının konuşulduğunu aktaran Selvi, " Bayramdan sonra ekibini toplayıp kararını netleştirmesi bekleniyor. Yakın kurmaylarına “Kurultaydan sonra çok talep alıyorum” dediği söyleniyor." şeklinde konuştu.

İNCE'NİN DÜN YAPTIĞI AÇIKLAMA

2018’deki cumhurbaşkanlığı seçiminde CHP’den aday gösterilen eski Yalova milletvekili Muharrem İnce, parti kuracağı iddialarına yanıt verdi. İnce’nin partisinin ismini 15 Eylül’de Hakkari’de açıklayacağı iddia edilmişti.

Sessizliğini bozan Muharrem İnce, bugün Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı: Bu süreçte bir gazeteye, haber ajansına konuşmadım, açıklama yapmadım. Memleket için doğru olduğuna inandığım bir karar aldığımda kararımı açıklarım. Herkese iyi bayramlar.

YAZDIR
YORUMLAR 77
 • Çavuş 1 ay önce Şikayet Et
  Guru Gürültü Kılıçdaroğlu=İnce =Hiç, Bunların işi, gücü Şahsi mesele. Boşuna,Boşuna.
  Cevapla
 • alo 1 ay önce Şikayet Et
  çok iyi olur .chp ye iyi bir ders olur umarım .bütün partileri tek adamlıkla suçla .biz farkliyiz demokratız de.sonra bildiğini oku .geç bile kalındı
  Cevapla
 • Teori 1 ay önce Şikayet Et
  %15 oy alır. Kökten CHP li Atatürkçüler kopar. Chp. Meclise giremez. Kılıçdaroğlu gider. İnce CHP ile birleşip başa geçer.
  Cevapla
 • Şems 1 ay önce Şikayet Et
  Verin gazı,direk iktidar ilk seçimde aynada kendini görür.
  Cevapla
 • fatih 1 ay önce Şikayet Et
  Gelişen olayların hepsi danışıklı dövüş.Muharrem,Öztürk,Davutoğlu,babacan gibi taşeronlar,sağdan alabildikleri kadar oy alıp amarikan vesayetini tekrar hortlatmak isteyen,amerika tarafından kukla olarak kullanılan zillet ittifakına oy devşirme peşindeler uyanık olun...
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Azerbaycanlı spiker 6 köy kurtuldu haberini sunarken ağladı
Fiyatlar yüzde 110 arttı! Herkes ne yapacağını şaşırdı