Bahçeli 'İhanet oluşum' deyip topa tuttu!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 'İhanet oluşum' diye tarif ettiği Türk Tabipler Birliği hakkında sert açıklamalar yaptı. Bahçeli 'Türk Tabipler Birliği, bugünkü hassas dönemde, insan ve toplum sağlığı hakkında asılsız şaibe ve şüpheleri körüklemektedir. Bu nedenle sadece adında Türk bulunan Tabipler Birliği derhal ve gecikmeksizin kapatılmalıdır' dedi.

Bahçeli 'İhanet oluşum' deyip topa tuttu!
Bahçeli 'İhanet oluşum' deyip topa tuttu!
GİRİŞ 16.09.2020 21:30 GÜNCELLEME 16.09.2020 21:37
Bu Habere 156 Yorum Yapılmış

MHP Genel Başkanı Bahçeli sosyal medya hesabından Türk Tabipler Birliğine tepki gösterdi. Bahçeli, yaptığı açıklamada, “Ülkemizin yeni tip korona virüs salgınıyla mücadelesini kösteklemek isteyen, vatandaşlarımızla birlikte sağlık çalışanlarımızı telaş ve paniğe sürüklemek amacı taşıyan kötü niyetli bir kampanya devamlı mesafe almaktadır. Bunu görüyoruz, karanlık emel sahiplerini biliyoruz. Türk Tabipler Birliği isimli ihanet oluşumu sözde artan vakalara, hayatını kaybeden insanlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza dikkat çekmek maksadıyla tüm sağlık kurumlarında siyah kurdele takacakmış! Bu teşebbüs zehirli ve zillet bir komplodur. Siyah kurdele takınca ne olacak.

KOVİD-19 hastalığından tedavi gören insanlarımıza ne diyecekler? Bu kapsamda vefat eden kardeşlerimizin ailelerine ne anlatacaklar? Birlikten ziyade illete dönen tabipliğin yüz karaları nereye ulaşmayı hedefliyorlar? Siyah kurdele takan-takmayan ayırımı hastanelerde vasat bulursa muhtemel gelişmeler hakkında bir fikri olan var mıdır? “ ifadelerini kullandı.

TÜRK TABİPLER BİRLİĞİ KORONA KADAR TEHLİKE VE TEHDİT SAÇIYOR

Türk Tabipler Birliği Korona kadar tehlikeli ve tehdit saçtığını belirten Bahçeli, “Üstelik, hükümete yönelik “Yönetemiyorsunuz, ölüyor, tükeniyoruz” eylemi haince bir tertiptir. Çağrım şudur: Türk Tabipler Birliği, bugünkü hassas dönemde, insan ve toplum sağlığı hakkında asılsız şaibe ve şüpheleri körüklemektedir. Bu nedenle sadece adında Türk bulunan Tabipler Birliği derhal ve gecikmeksizin kapatılmalıdır. Yöneticileriyle ilgili adli işlem yapılmalıdır. Virüsle mücadeleye hesapsız ve art niyetsiz devam eden vatansever bilim insanlarımızdan oluşacak bir müteşebbis heyet kurulmalı, rezaletin, hıyanetin ve Türkiye husumetinin kara sayfası kapatılmalıdır. Artık Türk Tabipler Birliği’ne sabır ve tahammül gösterilmesi imkânsızdır” ifadelerine yer verdi.

ETİKETLER
devlet bahçeli
YAZDIR
YORUMLAR 156
 • Bitlis li 3 gün önce Şikayet Et
  Allah cc yar ve yardımcın olsun rabbim seni her türlü kaza beladan korusun devlet baba
  Cevapla
 • KÖYLÜOĞLU 4 gün önce Şikayet Et
  TABİBLER birliği KAPATILMASIN sadece üye olma mecburiyeti kaldırılsın içlerindeki TABİBLER ve HAİNLER belli olur
  Cevapla
 • Celal 4 gün önce Şikayet Et
  Bu meslek örgütleri meslekleri dışında her türlü siyasetin içindeler. "Birliği " şeklindeki isimlerini de " Partisi" olarak değiştirsinler bari.
  Cevapla
 • Gürbüz 4 gün önce Şikayet Et
  Benzeri birliklerde ...
  Cevapla
 • Çiçek. 4 gün önce Şikayet Et
  Aynen kim kin nefret ayırımçılık ırkçılık yapıyorsa ceza verilsin ve KAPATILSIN
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Sörloth transferinde şok gelişme!
Besmele çeken Fatiha okuyan papağan! Sloganıda Başkan Erdoğan