Cübbeli'den CHP’li Bekaroğlu'nun iddiasına cevap

CHP’li Mehmet Bekaroğlu'nun Cübbeli Ahmet Hoca'ya ait olduğu iddia edilen 2 milyon 620 bin TL değerindeki bir lüks araçla çekilmiş fotoğrafa ilişkin 'Bu insanlar bu lüksü yaşayacak parayı nereden buluyor?' şeklindeki ifadesine Cübbeli Ahmet Hoca'dan yalanlama geldi.

Cübbeli'den CHP’li Bekaroğlu'nun iddiasına cevap
Cübbeli'den CHP’li Bekaroğlu'nun iddiasına cevap
GİRİŞ 25.09.2020 01:16 GÜNCELLEME 25.09.2020 11:12
Bu Habere 53 Yorum Yapılmış

Cübbeli Ahmet Hoca, Bekaroğlu'nun "iki soru var" diye paylaştığı bilgilerin "Birinin attığı yalan habere" dayandırdığını ifade ederek "Bu araba bana ait değil 2018 yılında Antalya'da evinde misafir kaldığım Murat Yıldırım Beyefendiye ait ve bu fotoğraf 2 sene önce çekilmiş bir fotoğraf." dedi.

 

 

"BURADA İKİ YALAN VAR"

 

 

Cübbeli Ahmet Hoca'nın "burada iki yalan var!" diye verdiği cevap  şu şekilde;

1. Bu araba bana ait değil 2018 yılında Antalya'da evinde misafir kaldığım Murat Yıldırım Beyefendiye ait ve bu fotoğraf 2 sene önce çekilmiş bir fotoğraf.

2. Benim ifadeye lüks araçla gittiğim yazılmış ve fotoğraf konulmuş oysa ben henüz emniyete gitmedim. Giderken de kendime ait 240bin liralık bir minibüs ile gideceğim.

"HABERLERİN ASLI OLUP OLMADIĞINI MUTLAKA ARAŞTIRMALARI LAZIM"

Cübbeli Ahmet Hoca toplumda belli bir statüye sahip insanların haber kaynaklarına dikkat etmesi gerektiği çağrısı yaparak "Dolayısıyla Milletvekilliği konumunda olan bu gibi kişilerin yorum yaparlarken dayanak gösterdikleri haberlerin aslı olup olmadığını mutlaka araştırmaları gerekmektedir. Yoksa halkı şaşırtırlar, yanlış bilgi vermiş olurlar, bu da kendi hanelerine iyi bir not olarak yazılmaz. Zira insanların güvenini yitirirler. Oysa biz onların güvenilir kişiler olarak kabul edilmelerini isteriz." dedi.

YAZDIR
YORUMLAR 53
 • Okur... 11 ay önce Şikayet Et
  Bekaroğlu kendisini ıslah etmesi lazım.
  Cevapla
 • selamlar 11 ay önce Şikayet Et
  Hocam bu şahıs Zaten doğru bir adam değil çünkü daha önce yolda yürüdüğü arkadaşlarını satarak chp ye geçti önceki arkadaşlarını şimdi yerden yere vuruyor
  Cevapla
 • Ergün 1 yıl önce Şikayet Et
  Ben olsam bu Yalan için 2milyon 620bin liralık dava açardım!... nokta... çıııtır çıtır yerdim!
  Cevapla
 • Yavuz Selim 1 yıl önce Şikayet Et
  bu adamlar nasıl profesör oluyor gel de anla hiç bir değer yargısı yok soykırımcı sömürgeci katil hırsız haçlı yahudi hayvan sürüsünün trolü yandaşı din iman vatan millet düşmanı bir partiye üstelik dava dava diyen dini referansları olan milli görüşten nasıl geçtin bu din vatan millete düşmanlık hainlik münafıklık değil de nedir satılık /satılmış zart zurt oğlu ?
  Cevapla
 • ismail 1 yıl önce Şikayet Et
  yalanın kuyruklusu, insan biraz araştırır.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Son dakika: HDP öyle bir şart koştu ki... Bu gurur CHP ve İYİ Parti'nin (!)
Son dakika haberi: Dünya devi Toyota'dan kritik karar!