Canan Kaftancıoğlu ile Hakan Bayrakçı'nın büyük kavgasında hakaretler havada uçuştu

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun, "Kürekle ağzının ortasına vurmuştum tahmin edebileceğiniz üzere" şeklinde ifadeler kullandığı CHP'ye yakın anketçi Sonar Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı, "Ah zeka! Ah seviyesizlik! Nelere kadirsiniz!" ifadelerini kullandı.

GİRİŞ 12.10.2020 06:54 GÜNCELLEME 13.10.2020 12:53
Bu Habere 55 Yorum Yapılmış

CHP'ye yakın anketçi Sonar Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı, CNN Türk'teki canlı yayında Canan Kaftancıoğlu'na, "Türkiye'nin ana muhalefet partisinin İstanbul İl Başkanı, Ermeni soykırımı yaptığımızı ima eden bir tweet atamaz. PKK konusundaki imalar... Hala il başkanı! Faik Öztrak'ı takdir ediyorum. Partinin sözcüsü o. Çıkıyor eleştiriyor Kaftancıoğlu'nu. Niye hala görevinde?" demişti.

 

HAKARETLER HAVADA UÇUŞTU

 

Bunun üzerine Kaftancıoğlu Twitter hesabından Bayrakçı'ya ağır ifadeler kullanarak "hayvan" şeklinde göndermede bulunmuştu.

KAFTANCIOĞLU'NA CEVAP

Bunun üzerine Bayrakçı Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "CHP'ye ve bir Türk insanına yakışmayan siyasi görüşlerini biliyordum. Fakat iftiracı "muazzam!" karakterini bilmiyordum. İş yapmadığım yüzlerce siyasetçi var. Oldu. Hepsine kızdım mı, kızıyor muyum? Ah zeka! Ah seviyesizlik! Nelere kadirsiniz! Kaftancıoğlu, 3 tweetinde bana tam 5 kez hayvan demiş. Ne kadar dokunmuş sözlerim! İnsanı gerçek kızdırır. Bu 5 hayvan konusunda cevabım: 1.Hayvanları küçümsemeyelim 2.Onları hakaret için kullanmayalım. 3.Bazen öyle “insanlar” vardır ki, hayvanlar bile ondan daha terbiyelidir" ifadelerini kullandı.

KAYNAK: HABER7
ETİKETLER
faik öztrak
YAZDIR
YORUMLAR 55
 • ÖNCE VATAN 1 ay önce Şikayet Et
  burada bu kadar isyan demek birşeyler var heyy chp ye gönül verenler pkk lı hariç ben türküm müslüma nım deyip oy atanlar sizin hiç mi vijdanınız şerefiniz namusunuz yok bunu neden dedim ne dediler biz gelirsek şeref namus sözü verdiler işçi atma cağız o yüzden dedim lütfen şerefinden namusundan ahlakından yoksun kişilerle olmayı bırak zaten bu kelimeleri kendileri söyledi biraz vijdan
  Cevapla
 • Ertürk 1 ay önce Şikayet Et
  Chpkk yi savunan hep sağ görüşlü iyimser müslümanlar. Bu kadın chp ye yakışmıyor ,. Diyenin müslüman ve akıllı olduğuna inanmıyorum.
  Cevapla
 • Ali 1 ay önce Şikayet Et
  İkiside chpkk lı, dokunmayalim
  Cevapla
 • Karapapak 1 ay önce Şikayet Et
  Bu kadın tam bir ermeni hayranı. Büyük ihtimal kendide ermeni olduğu için savunuyor ermeni kanı bozuklarını.
  Cevapla
 • Karapapak 1 ay önce Şikayet Et
  Bu kadın tam bir ermeni hayranı. Büyük ihtimal kendide ermeni olduğu için savunuyor ermeni kanı bozuklarını.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Aşı olmazsak yüzde 75’imiz hasta olacak
Akılalmaz taktik! Savaş uçakları görmesin diye...