Kocaeli Valisi Yavuz’dan kadınlara ‘gün’ uyarısı

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla vatandaşlara korona virüs ile ilgili uyarılarda bulunan Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, 'Salgının yayılma hızını azaltmak için ev ziyaretlerini ve hanımlar arası yapılan günleri lütfen erteleyelim' dedi.

Kocaeli Valisi Yavuz’dan kadınlara ‘gün’ uyarısı
Kocaeli Valisi Yavuz’dan kadınlara ‘gün’ uyarısı
GİRİŞ 03.11.2020 00:45 GÜNCELLEME 03.11.2020 00:45
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla vatandaşları, korona virüse karşı almaları gereken önlemler konusunda uyardı. Paylaşımında korona virüsün en çok 20-40 yaşları arasındaki vatandaşlarda yayılmaya başladığını söyleyen Yavuz, ev ziyaretlerini ve kadınlar arasında yapılan ‘gün’lerin ertelenmesi gerektiğine dikkat çekti.

“HANIMLAR ARASI YAPILAN GÜNLERI LÜTFEN ERTELEYELİM”

Maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat çeken Yavuz, “Kıymetli Kocaelili kardeşlerim, aldığımız tüm tedbirlere ve yaptığımız tüm denetimlere rağmen Covid vakalarında artış devam ediyor. En çok pozitif vakalar 20 ila 40 yaş arasında görülmektedir. Lütfen kurallara daha fazla uyalım. Maske, mesafe ve hijyene dikkat edelim! Salgının yayılma hızını azaltmak için ev ziyaretlerini ve hanımlar arası yapılan günleri lütfen erteleyelim. Çünkü ev hanımlarında ciddi oranda Covid vakalarına rastlanıyor. Kalabalık ortamlardan uzak duralım. Sevdiklerimizi koruyalım! Siz Hemşehrilerimize güveniyoruz” dedi.

KAYNAK: İHA
ETİKETLER
altın günü
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Elif 1 yıl önce Şikayet Et
    Hayriye gibilere en iyi cevap galiba susmak. Yuru be kim tutar seni
    Cevapla
  • Hayriye 1 yıl önce Şikayet Et
    sen isine bak kocaelinde fethiye caddesinde arac trafiginden gecilmiyo
    Cevapla
DİĞER HABERLER
İçişleri Bakanlığından hurda ve atıl araçların toplatılmasıyla ilgili 81 ile genelge
'ABD dolar için bize yardım ediyor' Rusya'dan çok tartışılacak açıklama