Başkan Böcek'in sağlık durumuyla ilgili son açıklama!

Koronavirüs nedeniyle Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Hastanesi'nde tedavisi devam eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan AÜ Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, "Başkanımızın sağlık durumu her geçen gün daha iyiye gidiyor. Yemek yiyebiliyor, ancak enfeksiyon bulguları halen devam ediyor" dedi.

Başkan Böcek'in sağlık durumuyla ilgili son açıklama!
Başkan Böcek'in sağlık durumuyla ilgili son açıklama!
GİRİŞ 03.11.2020 18:33 GÜNCELLEME 03.11.2020 19:06
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Başkan Muhittin Böcek, 17 Ağustos'ta koronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine özel bir hastanede tedaviye alınmış, daha sonra durumunun ciddiyetini koruması üzerine 25 Eylül'de Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde sevk edilmişti.

AÜ Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan

'ŞU ANDA GİDİŞAT ÇOK İYİ'

Başkan Böcek'in tedavisi yoğun bakımda devam ederken, AÜ Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan son durumunu kamuoyu ile paylaştı. Böcek'in yavaş yavaş da olsa yemek yiyebildiğini belirten Rektör Prof. Dr. Özkan, "Yoğun bakımda tedavisi devam eden hasta için çok net konuşmak doğru olmuyor. Ama şu anlamda gidişat çok iyi, fakat doktor arkadaşlarımız en kısa zamanda sizlere daha detaylı bilgi aktaracaktır. Şu anda herhangi bir sıkıntımız yok. Yoğun bakımda takibi gerekli, daha servise alamıyoruz. Arada ateşleri oluyor, enfeksiyon bulguları devam ediyor, onlarla mücadele ediyoruz. Ama daha önceki zamanlara göre durumu çok daha iyi. Bu da bizi mutlu ediyor" diye konuştu.

YORUMLAR 1
  • cahil 2 yıl önce Şikayet Et
    Rabbim şifa ihsan eylesin
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Yaz boyu durdular, okul açılınca başladılar: Okul önünde işkence gibi çalışma!
CHP kongresinde oraklı kavga!