Başkan Muhittin Böcek, yarın işbaşı yapacak!

Koronavirüs tedavisinin ardından akciğerlerinde oluşan hasar nedeniyle 64 gün yoğun bakımda kalan ve 108 günlük tedavisinin ardından taburcu edilen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, kendisini tedavi eden doktorlara teşekkür etti. Böcek, konuşmasında, ''Taburcu olduk ve yarın da Allah'ın izniyle işimizin başında olacağız'' diyerek iyi hissettiğini belirtti.

Başkan Muhittin Böcek, yarın işbaşı yapacak!
Başkan Muhittin Böcek, yarın işbaşı yapacak!
GİRİŞ 07.12.2020 20:14 GÜNCELLEME 07.12.2020 20:16
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 17 Ağustos’ta koronavirüs nedeniyle tedaviye alındı. Sağlık durumu ağırlaşınca 7 Eylül’de alındığı yoğun bakımda 64 gün kalan Başkan Böcek, 9 Kasım’da normal servise çıkarıldı. Başkan Böcek, 108 günün sonunda Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’nden taburcu oldu.

’HAKKINIZI NASIL ÖDERİM BİLMİYORUM’

Evinde dinlenen Başkan Böcek, kendisini tedavi eden doktorlarla cep telefonu üzerinden görüntülü görüşme gerçekleştirdi. Başkan Muhittin Böcek, ekibin başındaki isim olan AÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Turhan ile Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özbudak ile görüştü. "Başkanım nasılsınız?" diyerek Böcek’e önce hatır soran Prof. Dr. Murat Turhan, AÜ Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan’ın da selamını iletti. Başkan Muhittin Böcek ise Rektör Prof. Dr. Özkan’a kendisinin de selamının iletilmesini isteyerek, Hakkınızı nasıl öderim bilmiyorum vallahi" dedikten sonra Turhan, Siz ödediniz. Biz şimdi sizi böyle gördük ya, ne mutlu bize" diyerek karşılık verdi.

’GURUR DUYUYORDUM, BİZİ YOLDA BIRAKMADI’

Prof. Dr. Turhan’a tekrar teşekkür eden Başkan Böcek, Rektörümüzün ve sizin şahsınızda tüm üniversitemizin kahraman doktorları, çalışanları, hemşirelerimiz, yardımcı arkadaşlarım, emeği geçen herkese, belki isimlerini sayamadığım Murat hocam olsun, Cengiz hocam olsun hepsi, Ömer Özbudak hocam olsun isimlerini belki eksik sayarsam onlar da haklarını helal etsinler. Gerçekten de beni duaları ve destekleri ile Akdeniz Üniversitesi’nden taburcu eden herkese çok teşekkür ediyorum. Tabi devlet büyüklerimize de teşekkür ediyorum. Gerçekten hep gurur duyduğum Akdeniz Üniversitemiz bizi yolda bırakmadı" dedi.

Rektör Yardımcısı Murat Turhan’ın "Murat Yılmaz hocamız Covid-19 hastalarına bakarken bir riske girdi. Birkaç gün izolasyonda kalacak. Onu dinlendireceğiz" sözlerine Başkan Böcek de Kıyamam dinlensin ha" diyerek yanıt verdi.

’YARIN İŞİMİN BAŞINDA OLACAĞIM’

Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Özbudak ile de görüşen Başkan Muhittin Böcek, Özbudak’ın Başkanım sizi iyi gördüm. Eve çıkmak çok yaramış size. Çok iyi gördüm sizi. Maşallah" şeklindeki sözlerine, Taburcu olduk ve yarın da Allah’ın izniyle işimizin başında olacağız. Sizleri çok seviyorum" dedi.

 

YORUMLAR 9
 • alehandro 3 yıl önce Şikayet Et
  geçmiş olsun , Allah ülkemiz insanlarına şifa versin
  Cevapla
 • Aslı gibi.. 3 yıl önce Şikayet Et
  İNŞALLAH bir nebze olsun kalbi imana gelmiştir.. Rabbim şifa versin.. Bizler müslümanız biz bizim gibi düşünmeyenlere beddua değil dua ederiz..
  Cevapla
 • Selami 3 yıl önce Şikayet Et
  Korona 10 yaş daha yaşlandırmış .Geçmiş olsun
  Cevapla
 • Brhm 3 yıl önce Şikayet Et
  Kıyıma kaldığı yerden devam edecek yani.
  Cevapla
 • samse 3 yıl önce Şikayet Et
  Maşallah hastalık manevi kirleride temizlemiş. Bundan sonra Reise tabi olur inşaallah
  Cevapla
 • Ali 3 yıl önce Şikayet Et
  Inşallah hacı abi
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Meteoroloji paylaştı! Bayramda hava nasıl olacak?
Öğretmenlerle ilgili kritik haber! Karar verildi...