Burhan: Ankara’da ulaşım Korona’ya teslim oldu!

Ankara ulaşımında yaşanan aksaklıkların Koronavirüse davetiye çıkardığını söyleyen Ak Parti Altındağ Belediye Meclis Üyesi Sinan Burhan, otobüse ve metroya binerek Korona ile mücadelede vatandaşların yaşadığı sıkıntıyı yerinde inceledi.

GİRİŞ 14.12.2020 12:27 GÜNCELLEME 14.12.2020 13:04
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

Altındağ Belediyesi Meclis Üyesi Burhan Koronavirüsle mücadelede Büyükşehir Belediyesi’nin sınıfta kaldığını, Otobüslerin ve metronun yetersiz olduğu için vatandaşların sırt sırta yolculuk yaptıklarını söyledi. Sinan Burhan, "Otobüs duraklarını ve Metro hatlarını yerinde gördüm, Aşırı derecede bir yoğunluk var. Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş algı belediyeciliğini bıraksın, Bir an evvel metro ve otobüs sefer sayılarını artırsın. Aksi takdirde vaka sayılarını bu şekilde azaltmak mümkün değil" dedi.
Burhan, "Mansur Yavaş’ın Ulaşım İnsan Hakkı dediğini ama otobüslerin ve metronun tıklım tıklım olduğunu ve algı var Hizmet yok” açıklamasında bulundu.

 

 

ETİKETLER
Ankara
YAZDIR
YORUMLAR 9
 • konuk 2 ay önce Şikayet Et
  Sayın Mansur Yavaş gerekli önlemleri almıyorsanız eğer Covid-19 a yakalanan bu kadar kişini vebali sizde. Bir an önce yoğunluğun olduğu saatlerde taşıma araçlarının sayısını artırın. Halka ve hükümete bu konuda destek olun. Bu iş partizanlık meselesi değil vebalde kalıyorsunuz.
  Cevapla
 • Bedii 2 ay önce Şikayet Et
  Komik şey seniiii :)
  Cevapla
 • Bedii 2 ay önce Şikayet Et
  Komik şey seniiii :)
  Cevapla
 • Mustafa 2 ay önce Şikayet Et
  Belediye Başkanı AKP li olan yerler ile ilgili konuşsan doğru olduğunu anlarız .Antep te uzay aracı kullanılmıyor bu arada
  Cevapla
 • RASİM 2 ay önce Şikayet Et
  birde Bursa'ya gelse....
  Cevapla
 • ahmet 2 ay önce Şikayet Et
  Yanlışsa yanlış de.illa muhalefet edeceksin.klavye li şövalye.adam görüntülü yayın yapıyor.sen de dediğin yerde yap onu yayınla.
  Cevapla
 • Anadolu 2 ay önce Şikayet Et
  Chp ve yandaşlarının en güzel yaptıkları ve beğendiğim tek özellikleri çok iyi gürültü patırtı çıkartıp çok iyi reklam yapıyorlar.. maalesef bunu yiyen çok sazan var Memlekette.. istanbul ve Ankarayı bu sazanlar sayesinde aldılar.. şimdi sazanlar sizlaniyor daha çok sizlanacaksiniz.. bunlar değişmez 1990 lardaki Nurettin Sözeni iyi araştırın CHP ve CHP lilerin tamamı tamda o Nurettin Sözen..
  Cevapla
 • selami 2 ay önce Şikayet Et
  reis nansur
  Cevapla
 • sado 2 ay önce Şikayet Et
  mansurun hizmetleri nedir?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
CHP'deki tecavüzlere sessiz kalan Kılıçdaroğlu'ndan 8 Mart mesajı: Kahroluyorum
Korona sürecinde yeni sorun! Bilim insanları uyardı: Sinsice ilerliyor, dur diyemezsek...