Boğaziçi Üniversitesi'ndeki 'kelepçe' olayıyla ilgili sıcak gelişme!

Son dakika haberi: Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs ana giriş kapısı önünde yapılan eylem sırasında demir sürgülü kapıya kelepçe takılması ile ilgili inceleme başlatıldı.

Boğaziçi Üniversitesi'ndeki 'kelepçe' olayıyla ilgili sıcak gelişme!
Boğaziçi Üniversitesi'ndeki 'kelepçe' olayıyla ilgili sıcak gelişme!
GİRİŞ 06.01.2021 11:21 GÜNCELLEME 20.01.2021 20:58
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Yapılan ilk incelemede kelepçenin üniversite güvenlik görevlililerine ait olduğu ve Güvenlik Şube Müdürlüğü'nde görevli bir polis memuru tarafından takıldığı öğrenildi.

 

 

Boğaziçi Üniversitesi'nde olaylı protestolar sırasında güney kampüs ana girişindeki demir sürgülü kapıya takılan kelepçeyle ilgili inceleme başlatıldı. Edinilen bilgilere göre kelepçenin üniversitenin özel güvenlik görevlilerine ait olduğu ortaya çıktı. Yapılan incelemede kelepçenin kapıya Güvenlik Şube Müdürlüğü'nde görevli bir polis memuru tarafından takıldığı belirlendi.

KELEPÇEYİ TAKAN POLİS, "İNİSİYATİF KULLANDIM" DEDİ

 

 

Polis memurunun üst amirlerinden talimat almadan kelepçeyi kapı demirlerine taktığı tespit edildi. Olayla ilgili bilgisine başvurulan polis memurunun inisiyatif kullanarak kelepçeyi demir kapıya açılmaması amacıyla taktığını söylediği kaydedildi. Olayla ilgili kapsamlı incelemenin sürdüğü belirtildi.

ETİKETLER
kapı kelepçe
YAZDIR
YORUMLAR 4
 • Serhat 8 ay önce Şikayet Et
  Acaba bu kelepçe dedikodusunu çıkara üçbeş elde edebilir ama şua an vicdanı rahat mı? Gerçi bunlarda vicdan diye bir şey yok ki..Zaten k...polis diyen kişilerden ne beklenirki..Polisimizin yanındayız..Sayın içişlei bakanımız gereğini yapacağından şüphemiz yok..
  Cevapla
 • veli 8 ay önce Şikayet Et
  ugrastigimiz seye bak yaa
  Cevapla
 • İsyan 8 ay önce Şikayet Et
  Saçmalığa bak önelem alınıyor niye alındı veya takıldı cahil lerin derdi başka
  Cevapla
 • Aykut65 8 ay önce Şikayet Et
  Polisimin yanındayım
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Savaş sebebi! 24 jet birden o ülkeye havalandı
Son Dakika: Altındağ olaylarında yeni gelişme!