Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü'den İmamoğlu'na tepki!

Çekmeköy - Sancaktepe - Sultanbeyli Metro Hattı için ikinci kez başlama töreni düzenleyen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu sert sözlerle eleştiren Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, "İBB'nin başarısızlığının bedelini bugün Sancaktepe ve İstanbul halkı ödüyor" dedi.

Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü'den İmamoğlu'na tepki!
Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü'den İmamoğlu'na tepki!
GİRİŞ 15.01.2021 20:04 GÜNCELLEME 15.01.2021 20:05
Bu Habere 16 Yorum Yapılmış

Çekmeköy - Sancaktepe - Sultanbeyli Metro Hattı, 2. TBM Kazı Başlama Töreni bugün Sancaktepe'de gerçekleşti. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da katıldığı törenle ilgili Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü'den sert bir açıklama geldi.

"ORTADA LAF ÇOK, İŞ YOK"

Açıklamasında 2019 yılında düzenlenen törene atıfta bulunan Başkan Döğücü, "Bugün Sancaktepe'de töreni yapılan Çekmeköy - Sancaktepe - Sultanbeyli metro hattının iş bitirme süresi 1024 gün yani 34 ay olarak belirlenmişti. Ortada laf çok, iş yok. Yeniden başlama töreni olarak gerçekleştirilen ilk programdan bu yana 14 ay geçti. Sözde 8 adet TBM çalıştırılacak projede 4 adet TBM 2019'dan beri bekletildi. Bir türlü sağlanamayan gerekli ilerlemeyi kamufle etmek için '2. başlama töreni' adıyla yeni bir algı süreci yönetiliyor" dedi.

"SANCAKTEPE VE İSTANBUL BUNU HAK ETMİYOR"

Açıklamasının devamında İBB yönetimine birtakım sorular yönelten Başkan Döğücü, "Tamamlandığında tek yönde saatte 35 bin insanımıza ulaşım imkanı sağlayacak ve bölge insanımızın sabırsızlıkla beklediği Hastane - Sarıgazi - Taşdelen - Yenidoğan aksı plan dışı bırakıldı mı? Bırakıldıysa neden? Yoksa cevap almak için 14 ay daha mı bekleyeceğiz? İBB'nin açılış törenleriyle gölgelediği gecikme ve başarısızlığının bedelini bugün Sancaktepe ve İstanbul halkı ödüyor. Sonuç: Hüsran. Realite: Başarısızlık. Sancaktepe ve İstanbul bunu hak etmiyor. Her şey çok güzel olmuyor" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR 16
 • Morcivert 1 ay önce Şikayet Et
  ağlak ekrem tatile gidemeyince tekrara bağladı. musluk açılışı yok mu programda?
  Cevapla
 • Envers 1 ay önce Şikayet Et
  O tatil ve antikrot başkanıdır. Yazık çok yazıkki sn. Binali dururken yalanoğluna verdiler. Hayatımda hiç temel atmama töreni görmemiştim. Bu arada hakkaten yalan olayında çığır açmış.
  Cevapla
 • Yazık 1 ay önce Şikayet Et
  Sancaktepedeki ana yolları İBB yapması gerekirken Şeyma döğücü yaptı helal olsun
  Cevapla
 • Ronin 1 ay önce Şikayet Et
  Cehape demek yalan demek icraat yapmamak demek
  Cevapla
 • SARIÇİÇEK 1 ay önce Şikayet Et
  İSTANBUL Başkanını seçti PAPAZOGLU Tepe tepe kullanın..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
 "Stop Erdoğan" skandalına Türkiye'den yanıt: 'Love Erdoğan'
11 ilde yeni karantina kararları