Bakan Koca'dan DP Genel Başkanı Gültekin Uysal'a teşekkür
Sağlık bakanı Fahrettin Koca 'Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Gültekin Uysal Beyefendi, bugün Ankara Şehir Hastanemizde COVID-19 aşısı oldu. Aşı programımıza verdikleri destek için teşekkür ediyorum. Salgınla mücadeleyi birlikte kazanacağız.' dedi.
![Bakan Koca'dan DP Genel Başkanı Gültekin Uysal'a teşekkür](https://i20.haber7.net/resize/1280x720//haber/haber7/photos/2021/03/bakan_kocadan_demokrat_parti_genel_baskani_gultekin_uysala_tesekkur_1610983003_3954.jpg)
GİRİŞ 18.01.2021 18:17
GÜNCELLEME 18.01.2021 18:17
Koca sosyal medya hesabından "Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Gültekin Uysal Beyefendi, bugün Ankara Şehir Hastanemizde COVID-19 aşısı oldu. Aşı programımıza verdikleri destek için teşekkür ediyorum. Salgınla mücadeleyi birlikte kazanacağız." paylaşımını yaptı.
Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Gültekin Uysal Beyefendi, bugün Ankara Şehir Hastanemizde COVID-19 aşısı oldu. Aşı programımıza verdikleri destek için teşekkür ediyorum. Salgınla mücadeleyi birlikte kazanacağız.
— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) January 18, 2021
YORUMLAR 2
-
Öğretmen35 3 yıl önce Şikayet EtSayın bakanım lütfen ben de aşı olayım üstelik ben size teşekkür edeyim..Beğen Toplam 1 beğeni
-
Mehmet 3 yıl önce Şikayet EtDemokrat parti, saadet partisi, mümkünse iyi parti(o partiden umudum yok, derin mahvillerde kurulmuş operasyon partisi) cumhur ittifakı ile birleşin.Beğen Toplam 1 beğeni