CHP'de sular durulmuyor: Muhittin Böcek'ten dikkat çeken paylaşım!

CHP 3 vekilin istifasının şokunu atlatamadan bu sefer de Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'ten imalı bir mesaj geldi. Böcek, "Kime ne yaptıysam hak etmiştir, bir de zamanını beklediklerim var" ifadelerini kullandı. Muhittin Böcek'in bu çok sert paylaşımı sosyal medyada da gündeme oturdu.

CHP'de sular durulmuyor: Muhittin Böcek'ten dikkat çeken paylaşım!
CHP'de sular durulmuyor: Muhittin Böcek'ten dikkat çeken paylaşım!
GİRİŞ 30.01.2021 23:11 GÜNCELLEME 30.01.2021 23:13

3 vekilin istifasıyla sarsılan CHP'de sular durulmuyor. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Muhittin Böcek, sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşım yaptı.

Muhittin Böcek'in dikkat çeken mesajında, "Kime ne yaptıysam hak etmiştir, bir de zamanını beklediklerim var" ifadesini kullandı.

KORONA TEDAVİ SÜRECİNDE PARTİSİNE ÇOK SERT YÜKLENMİŞTİ

Böcek, Kovid-19 tedavisi sürecinde CHP içerisinde yaşananlara tepki göstererek, "Partimizin çatısı altında bulunan bazı menfaat gruplarının insan olmayı unuttuklarını gördüm." ifadelerini kullanmıştı.

CHP'DE 3 VEKİL İSTİFA ETMİŞTİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na 'eleştiri' mektubu yazan üç milletvekili Mehmet Ali Çelebi, Hüseyin Avni Aksoy ve Özcan Özel partilerinden istifa etmişti.

Meclis'te yaptıkları basın açıklamasıyla istifa ettiklerini ve gerekçelerini açıklayan vekiller, rahatsızlıklarını ifade ettikleri 6 maddelik taleplerini 26-27 Ocak'ta CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'e sunduklarını söyledi.

Önerilerine yanıt gelmediklerini söyleyen, Yalova Milletvekili Özcan Özel, açıklamasında, partisinde "yalnızlaştırıldıklarını ve dışlandıklarını" savundu.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İsrail askeri konvoyu 'Rajum' füze sistemiyle darmadağın!
ATM'den para çekme limitinde yeni karar! 15 banka yeni rakamı açıkladı...