Hukukçu Mert Yaşar'dan AK Partili Özlem Zengin'e ağır hakaret!

Avukat ve Hukukçu Mert Yaşar, sosyal medya üzerinden AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin'e çok ağır hakaret içeren iğrenç bir paylaşımda bulundu. İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Özlem Zengin hakkında yapılan paylaşıma sert tepki göstererek; "Bağımsız Türk yargısından bu Mert Yaşar denen mahlukun en ağır şekilde cezalandırılmasını talep ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Hukukçu Mert Yaşar'dan AK Partili Özlem Zengin'e ağır hakaret!
Hukukçu Mert Yaşar'dan AK Partili Özlem Zengin'e ağır hakaret!
GİRİŞ 22.02.2021 03:20 GÜNCELLEME 22.02.2021 09:27
Bu Habere 47 Yorum Yapılmış

Avukat ve Hukukçu Mert Yaşar, sosyal medya üzerinden AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin'e çok ağır hakaret içeren iğrenç bir paylaşımda bulundu. Sosyal medya üzerinde FETÖ'cü yapılanmayla ilgili görüşlerini bildiren Özlem Zengin'i hedef alan hukukçu ve avukat Mert Yaşar, ilkel bir İngiliz geleneğini ima ederek haysiyetsiz paylaşımda bulundu.

AK PARTİ SÖZCÜSÜ ÇELİK'TEN TEPKİ

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin hakkındaki paylaşımı kınadı.

Çelik, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Zengin'e çirkin ve ahlaksız bir dille saldıranları kınadıklarını ve bu saldırılara siyasi olarak hak ettiği cevabı vermeye devam edeceklerini belirtti.

Hukuk önünde bu çirkinliklerin ve ahlaksızlıkların hesabının sorulacağını kaydeden Çelik, "Grup Başkanvekilimiz Özlem Zengin'i hedef alan bu ahlaksız ve saldırgan dil herkes tarafından lanetlenmelidir. Bu dili kullanabilen birinin her türlü kötülüğün peşinden koşacağına kuşkumuz yok. Kötülüğün ahlaksız dilini mahkum ediyoruz." ifadelerini kullandı.

"EN AĞIR ŞEKİLDE CEZALANDIRILMASINI TALEP EDİYORUZ"

Mert Yaşar'ın bu paylaşımı her kesimden büyük tepki çekti.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun da, Mert Yaşar'ın ağır hakaretine sert tepki gösterdi. Altun, yine sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, Mert Yaşar'ın en ağır şekilde cezalandırılmasını talep etti. Altun, sürecin olayın takipçisi olacaklarını bildirdi.

Altun: "Bağımsız Türk yargısından bu Mert Yaşar denen mahlukun en ağır şekilde cezalandırılmasını talep ediyoruz. Bu haysiyetsizlik karşısında acaba muhalefet ne yapacak? Kuvvetle muhtemel kafasını kuma gömecek. Takipçisi olacağız..." paylaşımında bulundu.

 

 

 

ETİKETLER
iletişim başkanı
YAZDIR
YORUMLAR 47
 • Muşlu efe 2 ay önce Şikayet Et
  İyiki cehennem var başka ne diyebiliriz
  Cevapla
 • Edep yahu 2 ay önce Şikayet Et
  Senin anan yokmu karın yokmu bacın yokmu neyin kafasını taşıyorsun sen neyin kafasını yaşıyorsun sen kendine yapılsa bu hoşuna gidermi aynı olay karına bacına anana yapılsa normalmi karşılayacaksın vicdansız merhametsiz edepsiz adamsın
  Cevapla
 • İnsan 2 ay önce Şikayet Et
  Edebi olmayan ben insanım demesin hayvanlardan farkı kalmaz edebi olmayanın
  Cevapla
 • Kürtoğlu 2 ay önce Şikayet Et
  Okumakla adam olunmuyormuş. AVUKAT olmuş ama malesef adam olmamış
  Cevapla
 • BEKTAŞ GÜNAY 2 ay önce Şikayet Et
  Kanunlarımız maduru koruyor mu, emin değilim. Çünkü suçlunun ifadesi alınacak, adli kontrol şartıyla serbest bırakılacak. Acilen maduru koruyan esaslar getirilmeli. Yoksa madur muduriyetiyle kalakalıyorlar. Suçsu ise, savaş kazanmış komutan edasıyla caaka satmaya devam ediyor. Ya 35- ay yatsın, cezaevindeki masraflarını da kendisi karşılamalı. Bakın bıçak gibi kesiliyor mu?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
İsrail'in Gazze saldırılarında şehit sayısı 56'ya yükseldi
Sinsi planı ağzından kaçıran Ali Babacan'dan skandal savunma! Tokat gibi cevap geldi