Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sürpriz yaparak şarkı söyleyen Tuana Şahin konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sahnede sürpriz yaparak şarkı söyleyen 19 yaşındaki görme engelli Tuana Şahin, “Bir hafta falan prova yaptık daha hazır olabilmek için. Şimdi de sürpriz yapmış olduk. Biraz heyecanlandım çünkü ilk defa Cumhurbaşkanımıza türkü söyleyecektim" dedi.

GİRİŞ 24.02.2021 21:09 GÜNCELLEME 24.02.2021 21:09
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

AK Parti İstanbul 7. Olağan İl Kongresi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan kongrede kürsüye geldiği sırada, görme engelli Tuana Şahin, “Beraber yürüdük biz bu yollarda" şarkısını seslendirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan da Şahin'e eşlik etti.

Kongrenin ardından 19 yaşındaki görme engelli Tuana Şahin, “19 yaşındayım, müziğe kendimi bildim bileli devam etmekteyim. Şu anda üniversite sınavlarına hazırlanıyorum. Müzik yapmak istiyorum, ses ile alakalı, şan ile alakalı hedeflerim var" dedi.

"ŞİMDİ DE SÜRPRİZ YAPMIŞ OLDUK"

Tuana Şahin, bugün sahneye çıkmadan önce prova yaptıklarını belirterek, “Bir hafta falan prova yaptık daha hazır olabilmek için. Şimdi de sürpriz yapmış olduk. Biraz heyecanlandım çünkü ilk defa Cumhurbaşkanımıza türkü söyleyecektim ve onu gördüğüm için biraz heyecanlandım. Ama güzel söylemeye çalıştım" dedi.

Tuana Şahin, şarkısına Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşlik etmesi ve sonrasında sohbetlerini şöyle anlattı:

“Çok sevindim, biraz duygulandım. Kendimle gurur duydum. Kendisine teşekkür ederim. 'Sesin çok güzel' dedi, tebrik etti, 'maşallah, maşallah' dedi. Biraz fotoğraf çektirdik, ondan hemen indim sahnede"

 

YAZDIR
YORUMLAR 3
 • Erol Ç. 3 ay önce Şikayet Et
  Yani bu adamı bu koca adamı Allah Seviyor. Vallahi de seviyor billahide seviyor. Yoksa ondan nefret ederim. İşsiz bırakılmış biri olarak. Ama ilahi bir sevgi var. var var.
  Cevapla
 • TİRYAKİ 3 ay önce Şikayet Et
  tabi canim tabi,aynen devam et sen..
  Cevapla
 • Elon 3 ay önce Şikayet Et
  Kalp gözün olsun yeter.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Cemil Çiçek'e zehir zemberek cevap
Bangladeş Türkiye'den çok sayıda füze satın aldı! En güçlü yerli silahlardan...