Ali Babacan FETÖ ağzıyla devleti hedef aldı

FETÖ'cü hesapların sosyal medyayı ve terör örgütünün siyasi uzantısı HDP’li vekillerin Meclis'i sistematik olarak terörize ettikleri 'çıplak arama' yalanı furyasına DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan da katıldı.

Ali Babacan FETÖ ağzıyla devleti hedef aldı
Ali Babacan FETÖ ağzıyla devleti hedef aldı
GİRİŞ 03.03.2021 23:26 GÜNCELLEME 03.03.2021 23:47
Bu Habere 220 Yorum Yapılmış

FETÖ’cülerin daha önce Başsavcılık ve Adalet Bakanlığı tarafından belgelerle ortaya konan “Çıplak arama” yalanını yeniden dillendirme görevini bu defa Ali Babacan üstlendi.

FETÖ AĞZIYLA DEVLETE SALDIRI

Babacan tamamen FETÖ ağzıyla yaptığı paylaşımda "Siz çıplak arama iddialarına ciddiyetsizlikle yaklaşıp kadınları ve insan haysiyetini aşağıladınız. Kaçırılma haberleri yine sizin döneminizde dolaşmaya başladı. KHK marifetiyle çok sayıda suçsuz insanı açlıkla sınadınız, itibarlarını yok ettiniz. Siz hukuku katlettiniz, hukuku!" ifadelerini kullandı.

DEVLETİN HAİNLERDEN TEMİZLENMESİ RAHATSIZ ETTİ: KHK MARİFETİYLE

15 Temmuz 2016’da darbe girişiminin ardından 20 Temmuz 2016’da ilan edilen olağanüstü halle birlikte KHK'lerle devletin içini sızmış binlerce hainin temizlenmesinden rahatsız olan Babacan bu tasfiyeleri "KHK marifeti" olarak tarif etti.

İÇİNDEKİ FETÖ'CÜ ORTAYA ÇIKIYOR

FETÖ'nün Avrupa merkezli kanallarda ve sosyal medyada algı operasyonu ve HDP’li vekillerin Meclis Genel Kurulu’ndaki çığırtkanlıkları zamanla DEVA'daki FETÖ tohumlarının yeşermesine sebep oluyor.

Uzun süredir ekonomi ağırlıklı mesajlar vererek artı puan toplamaya çalışan DEVA toplumun hassasiyetle üzerinde durduğu kutsallarımız üzerinde aykırı ifadeler kullanarak içinde gizledikleri gerçek düşüncelerini dışa vurmuş oldular.

KAYNAK: HABER7
YAZDIR
YORUMLAR 220
 • Akıl 1 ay önce Şikayet Et
  Babacan kimin maşası olduğu konuşmalarıyla bellidir benim anlam veremediğim ve hazmedemedğim iki şey biri gazetecilik kalkanı ile ikincisi siyaset zırhıyla ülkemizde serbest dolaşan hainler
  Cevapla
 • sözün özü 1 ay önce Şikayet Et
  rabbime şükürler olsunki ülkemizin başında Tayyip Erdoğan var, aksi halde geçmişteki satılmış siyasetçilerden neler çektiysek, şimdiki sıradan ve zavallı siyasetçilerden de Allah bilir ne dramlar yaşanırdı, çok şükür ki Evel Allah, Tayyibimiz var.
  Cevapla
 • cenkk 1 ay önce Şikayet Et
  cumhurbaşkanının altın tepside verdiği makamları alamayacak olmanın üzüntüsü içindeler yazık onlara, neden ahmetcikle bir olmadılar hangi konuda görüş ayrılığına düştüler merak ediyorum
  Cevapla
 • ALİ 1 ay önce Şikayet Et
  bu batı bozuntusunu haberr bıle yapmayın.cok tehlikeli bi adam ALLAH BUNLARA FIRSAT VERMESIN
  Cevapla
 • dede 1 ay önce Şikayet Et
  (Yüce Allah Böyle İstedi.) Adam kendi eliyle , kendi diliyle küçüle küçüle pireye döndü.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Bakan Koca paylaştı! İstanbul dahil 5 ilde kritik veriler! alarm veriyor
İngiltere'den Türkiye'ye 'savaş gemisi' bildirimi! Dikkat çeken F-35 detayı